Affiliate

Vitajte v našom partnerskom programe pre maldo.sk

Sme nadšení, že vám môžeme ponúknuť možnosť zapojiť sa do nášho programu a získavať provízie propagovaním našich produktov vášmu publiku. Ako člen nášho partnerského programu budete mať prístup k exkluzívnym propagačným materiálom a zdrojom, ktoré vám pomôžu efektívne propagovať naše produkty a maximalizovať váš zárobkový potenciál.

Ak chcete začať, jednoducho nám napíšte na e-mail info@maldo.sk s predmetom “Affiliate” a odkazom na Vašu stránku a portfóliom produktov, o ktorý máte záujem. Po schválení dostanete jedinečný affiliate odkaz, ktorý môžete zdieľať so svojím publikom. Zakaždým, keď niekto klikne na váš odkaz a uskutoční nákup na našej stránke, získate províziu z predaja. Provízie vyplácame raz mesačne alebo raz týždenne, podľa dohody.

Náš program ponúka konkurencieschopné provízne sadzby. Poskytujeme tiež sledovanie a podávanie správ v reálnom čase, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zárobky a optimalizovať vaše propagačné úsilie.

Ako člen nášho partnerského programu sa pripojíte ku komunite podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí zdieľajú vašu vášeň pre naše produkty. Zaviazali sme sa poskytovať priebežnú podporu a zdroje, ktoré vám pomôžu uspieť vo vašom Affil úsilí, pretože Váš úspech je aj náš úspech.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a na pomoc pri dosahovaní vašich zárobkových cieľov.