, ,

prístroj na starostlivosť o tvár 4 v 1 Thermal Aqua Peel Panoramic InFace CF-07E s hydromasážou (biely)

Dostupnosť:

Skladom externe, dodanie k Vám 3-5 dní

Záruka: 24 mesiacov

prístroj na starostlivosť o tvár 4 v 1 Thermal Aqua Peel Panoramic InFace CF-07E s hydromasážou (biely)

100.75

Skladom externe, dodanie k Vám 3-5 dní

InFace

Prístroj inFace 5 v 1 na starostlivosť o tvár v bielej farbe je nevyhnutným zariadením pre všetkých nadšencov krásy. Prístroj pozostáva z mnohých užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie domova. Obsahuje prerušovanú pulznú terapiu, vibračnú masáž, RF terapiu, iónovú starostlivosť, fototerapiu a dva druhy obkladov – studený a horúci. Prístroj ponúka aj päť režimov vrátane Clean, Moisture, Lift, RF a Cool, ktoré vyhovujú rôznym typom pleti.

1355 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Vhodné pre všetky typy pleti

Vďaka piatim dostupným režimom je zariadenie inFace vhodné pre rôzne typy pleti, od mladej až po dospelú. Režim Clean hĺbkovo čistí tvár pomocou iónov, vibračnej masáže, červeného svetla a horúceho obkladu na odstránenie zvyškov make-upu. Na druhej strane režim Moisture podporuje vstrebávanie zložiek starostlivosti o pleť a využíva záporné a kladné ióny, vibračnú masáž s oranžovým svetlom a horúci obklad. S týmto zariadením nemusíte chodiť do kúpeľov, aby ste získali profesionálnu starostlivosť o pleť.

1806 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Udržujte si mladistvý vzhľad

Zariadenie inFace má režimy, ktoré pomáhajú udržiavať mladistvý a žiarivý vzhľad vašej pleti. Režim Lift pomáha spevniť pokožku a zoštíhliť tvár pomocou prerušovanej pulznej terapie s červeným svetlom. Zatiaľ čo režim RF redukuje vrásky, podporuje obnovu kolagénu pomocou RF protilátok a oranžového svetla. Posledný režim – Cool – pomáha upokojiť pleť, absorbovať kozmetické živiny a zmenšiť póry pomocou studeného obkladu. Výsledkom je mladistvý a zdravý vzhľad.

899 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Vytvorte si domáce kúpele

Prístroj inFace je zariadenie, ktoré vám pomôže premeniť váš domov na osobné kúpele. Vďaka až deviatim funkciám vrátane vibračnej masáže, svetelnej terapie (červené, oranžové a modré svetlá), starostlivosti o pozitívne a negatívne ióny, terapie rádiovými vlnami a terapie prerušovaným pulzom môžete mať relaxačný a uspokojujúci zážitok bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Prístroj tiež umožňuje vykonávať teplé a studené obklady, ktoré pozitívne ovplyvnia celkový stav vašej pokožky.

1996 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Viacero úrovní teploty

Zariadenie inFace vám umožňuje vybrať si až tri teplotné úrovne, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Prvá úroveň má teplotu 38 °C, napätie 70 V a frekvenciu 1 MHz, ktorá pomáha odstraňovať vrásky v oblasti očí. Druhá úroveň teploty je 40 °C s napätím 80 V, ktorá výrazne vyhladzuje pokožku v oblasti čela. A napokon tretia teplotná úroveň dosahuje 42 °C s napätím až 90 V, čo pomáha obnoviť pružnosť pokožky. Skrátka, s týmto zariadením sa môžete postarať o každý detail, ktorý si vyžaduje pozornosť.

1130 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Špeciálne navrhnutá hlava

Hlava prístroja je navrhnutá s maximálnou starostlivosťou a je potiahnutá titánom, ktorý nepoškodí ani tú najcitlivejšiu pokožku a nemá nepriaznivý vplyv na nervový systém. Premyslený dizajn pomáha stimulovať podkožné tkanivá, obnovovať bunky a kolagén, takže môžete mať žiarivý vzhľad a zároveň odstrániť nežiaduce vrásky.

1561 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Balenie obsahuje:

  • inFace prístroj na starostlivosť o tvár 5 v 1
  • Návod na použitie

Špecifikácie produktu: – Zloženie produktu: 1:

VýrobcainFace
ModelBF-06E
Režimy prevádzkyČistenie, Vlhkosť, Zdvíhanie, RF, Chladenie
FunkcieVibračná masáž, svetelná terapia, iónová starostlivosť, rádiofrekvenčná terapia, prerušovaná pulzná terapia, horúci obklad, studený obklad
Úrovne teploty38℃ / 40℃ / 42℃
Kapacita batérie2000 mAh
Pracovný čas60 min (max.)
Čas nabíjania2 hod.
VodotesnosťIPX6
Hmotnosť170 g

Recenzie

There are no reviews yet

Pridaj recenziu
prístroj na starostlivosť o tvár 4 v 1 Thermal Aqua Peel Panoramic InFace CF-07E s hydromasážou (biely) prístroj na starostlivosť o tvár 4 v 1 Thermal Aqua Peel Panoramic InFace CF-07E s hydromasážou (biely)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required

Otázky

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: