, ,

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny)

18.67

Aktuálne nedostupné

Baseus

Prehľad

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) ponúka jednoduché a pohodlné riešenie na rozšírenie možností vášho počítača vďaka štyrom portom USB 3.0. Vďaka schopnosti prenášať súbory rýchlosťou až 5 Gb/s poskytuje bleskový prenos súborov, takže je ideálnym doplnkom pri prenose súborov. Okrem toho je vďaka svojej kompaktnej a ľahkej konštrukcii odolný a prenosný a ľahko sa zmestí do batohu alebo kabelky, čo z neho robí nevyhnutný doplnok na cestách.

665 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Viacnásobné použitie

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) umožňuje pripojiť k počítaču až 4 ďalšie zariadenia, ako napríklad myš, tlačiareň, klávesnicu, tablet, stolný ventilátor, disk USB alebo čítačku pamäťových kariet. Vďaka tomu je ideálnym príslušenstvom na použitie pri práci alebo pri hraní hier na počítači.

414 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Bleskový prenos súborov

Vďaka svojej schopnosti poskytovať prenos súborov rýchlosťou až 5 Gb/s umožňuje rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) jednoduchý a rýchly prenos súborov medzi zariadeniami. Táto funkcia vám ušetrí drahocenný čas čakania na prenos súborov, takže je pohodlným a bezproblémovým riešením.

828 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Plug&Play

Systém Plug&Play na tomto rozbočovači pre počítače a notebooky zabezpečuje jednoduché používanie bez zložitých konfigurácií. Je kompatibilný s rôznymi populárnymi operačnými systémami, ako sú Windows, Mac OS a Linux, čo z neho robí univerzálny rozbočovač pre rôzne zariadenia. Zabudovaný svetelný indikátor pomáha sledovať jeho stav.

731 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Funkcia OTG

Adaptér s funkciou OTG (On-The-Go) umožňuje ešte širšie využitie, pretože poskytuje možnosti pripojenia medzi smartfónmi a diskami USB. Vďaka tejto funkcii môžete okrem iného pripojiť telefón k počítaču na premietanie filmov na veľkej obrazovke. Telefón/tablet však musí podporovať funkciu OTG, aby ste ju mohli používať.

908 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Spoľahlivý výkon

Rozbočovač Baseus Lite Series 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) je vyrobený z odolného ABS plastu, vďaka ktorému je odolný voči poškriabaniu a zabraňuje rozmazaniu odtlačkov prstov. Vybavený port USB-C umožňuje zapojenie zdroja napájania 5 V/3 A, čo zaručuje konzistentnú a plynulú prevádzku aj pri použití 4 TB disku. Zabudovaný čip pomáha zabezpečiť plynulú prevádzku bez akýchkoľvek oneskorení alebo zdržaní.

329 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Premyslený dizajn

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) je vyrobený z robustného ABS plastu pre odolný kryt odolný voči poškriabaniu. Kábel má dlhú životnosť a je odolný voči oderu vďaka odolnému opleteniu. Jeho dizajn sa vyznačuje výraznými oranžovými detailmi, ktoré mu dodávajú atraktívny, jedinečný vzhľad.

559 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Môžete sa naň vždy spoľahnúť

Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) je viac než len zariadenie, ktoré vám uľahčí každodenné úlohy. Je tiež praktický, ľahký a kompaktný, vďaka čomu ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. S hmotnosťou iba 28 g vám nezaberie príliš veľa miesta v kabelke alebo batohu, čo vám zaručí, že jeho funkcie budete môcť využiť kedykoľvek to bude potrebné.

983 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Značka Baseus
Názov Štvorportový adaptér HUB série Lite
Model WKQX030301
Prevádzkové napätie 5V
Prevádzkový prúd <200mA
Výstupné porty 4x USB-A
Vstupné napätie/prúd (USB-C) 5V / 3A
Prenosová rýchlosť Až 5 Gb/s
Farba Čierna
Hmotnosť 28g
Rozmery 44x110x14mm
Dĺžka kábla 25 cm
Podporované operačné systémy Windows, Mac OS, Linux atď.

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny) Rozbočovač radu Baseus Lite 4v1 USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 25 cm (čierny)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required