, ,

Držiak ventilácie Baseus Metal Age II k ventilačnej mriežke (zelený)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Držiak ventilácie Baseus Metal Age II k ventilačnej mriežke (zelený)

15.75

Aktuálne nedostupné

Baseus

Baseus Metal Age II Vent Holder je praktické príslušenstvo do auta, ktoré zaručuje bezpečné a pohodlné cestovanie. Ak patríte k ľuďom, ktorí sú neustále na cestách a počas jazdy často používajú telefón, potrebujete tento držiak do auta. Je kompatibilný so smartfónmi s uhlopriečkou 4,7 – 6,7 palca a stabilne ich drží, čím minimalizuje riziko pádu. Držiak je navrhnutý s gravitačným snímačom, ktorý zabezpečuje automatickú aktiváciu svorky na udržanie telefónu na mieste. Môžete ho ľahko ovládať jednou rukou, vďaka čomu sa môžete slobodne sústrediť na jazdu.

Bezpečné a pohodlné cestovanie

Jednou z najlepších vlastností držiaka do ventilácie Baseus Metal Age II je, že vďaka nemu bude vaša cesta autom pohodlná a bezpečná. Inovatívny dizajn držiaka zabezpečuje automatickú aktiváciu svorky, ktorá pevne uchopí telefón. Poskytuje vám tak prístup k telefónu počas jazdy bez použitia rúk. Svorka je navrhnutá so zosilnenými čeľusťami a trojuholníkovou štruktúrou, ktorá zabezpečuje bezpečné uchopenie aj na hrboľatých a nerovných cestách. Okrem toho funguje ticho a plynulo, čím eliminuje akékoľvek potenciálne rozptyľovanie vodiča.

Vysokokvalitné materiály

Držiak ventilátora Baseus Metal Age II je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu je spoľahlivý a odolný. Kovová konštrukcia zvyšuje jeho trvanlivosť a robí ho odolným voči poškodeniu. Použitie silikónovej povrchovej úpravy na čeľustiach zabraňuje akémukoľvek poškriabaniu povrchu telefónu držiakom. Má oceľový hák, ktorý zabezpečuje maximálnu stabilitu, udržiava telefón v stabilnej polohe a znižuje prípadné otrasy alebo zmeny polohy počas cestovania. Je tiež bezpečný pre povrch vášho auta.

Kompatibilný s väčšinou modelov smartfónov

Tento držiak je vynikajúcou investíciou pre tých, ktorí často menia svoje telefóny, pretože je kompatibilný s väčšinou modelov smartfónov s veľkosťou od 4,7 do 6,7 palca. Ľahko sa inštaluje a upevňuje na mriežku ventilácie pomocou oceľového háčika, čo vám umožní pohodlne ovládať telefón bez toho, aby to ovplyvnilo váš výhľad.

Štýlový a elegantný

Držiak do ventilácie Baseus Metal Age II sa dodáva v elegantnom a modernom dizajne, vďaka čomu sa stane štýlovým doplnkom interiéru vášho vozidla. Kompaktný tvar držiaka zaručuje, že vám počas jazdy nebude brániť vo výhľade. Matný povrch držiaka mu dodáva elegantný a sofistikovaný vzhľad. Je k dispozícii v štyroch rôznych farbách, takže si môžete vybrať takú, ktorá doplní interiér vášho vozidla.

Značka Baseus
Názov Baseus Držiak do auta Metal Age II do ventilačnej mriežky
Model SUJS000006
Materiál ABS, hliníková zliatina
Farba Zelená
Montáž Montáž na vetraciu mriežku
Typ uchytenia Upínanie
Kompatibilné smartfóny 4.7 – 6,7 palca
Hmotnosť 80 g

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Držiak ventilácie Baseus Metal Age II k ventilačnej mriežke (zelený) Držiak ventilácie Baseus Metal Age II k ventilačnej mriežke (zelený)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required