, ,

Baseus Schott HD tvrdené sklo s prachovým filtrom 0,3 mm pre iPhone 13/13 Pro/14

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Baseus Schott HD tvrdené sklo s prachovým filtrom 0,3 mm pre iPhone 13/13 Pro/14

16.79

Aktuálne nedostupné

Baseus

Ak vlastníte iPhone, viete, aké dôležité je chrániť telefón pred náhodnými pádmi. Investícia do odolného a účinného chrániča obrazovky je nevyhnutná na ochranu vášho zariadenia pred poškriabaním, prasklinami a inými poškodeniami, ktoré by mohli potenciálne spôsobiť jeho nefunkčnosť alebo úplné rozbitie. Práve tu prichádza na rad tvrdené sklo Baseus Schott HD s prachovým filtrom 0,3 mm, ktoré je vynikajúcou voľbou pre používateľov telefónov iPhone 13, 13 Pro a 14.

O výrobku

Baseus Schott HD Tempered Glass je vysokokvalitná ochrana obrazovky, ktorá sa môže pochváliť vysokou odolnosťou proti nárazom a poškriabaniu, ako aj vynikajúcou priepustnosťou svetla. Toto tvrdené sklo s indexom tvrdosti 9H prešlo mnohými testami odolnosti a bolo zistené, že predstavuje najlepšiu ochranu proti náhodným pádom, s ktorými sa váš telefón môže denne stretnúť. Jeho dizajn je špeciálne prispôsobený telefónu Apple iPhone 13/13 Pro/14 a dokonale priľne k akejkoľvek časti obrazovky, pričom poskytuje ochranu pred prachom aj reproduktoru.

2072 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Úplný komfort používania

Jednou z najpôsobivejších vlastností tvrdeného skla Baseus Schott HD je jeho vysoká priepustnosť svetla 92 %. Napriek tomu, že je táto ochrana obrazovky ultratenká, je neuveriteľne odolná a používateľom zaručuje, že ich telefón je účinne chránený. Pokročilé filtre, ktoré sú súčasťou výrobku, navyše chránia zrak používateľa pred škodlivým modrým svetlom, vďaka čomu je používanie telefónu dlhšiu dobu pohodlnejšie bez namáhania očí.

Výrobok má aj špeciálnu oleofóbnu povrchovú úpravu, ktorá zabezpečuje odolnosť obrazovky voči odtlačkom prstov a škvrnám, čo má za následok čistý a upravený vzhľad. Už sa nebudete musieť obávať šmúh a odtlačkov prstov na obrazovke a ovládanie dotykového displeja bude bezproblémové.

934 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Špecifikácie

VýrobcaBaseus
NázovOchranné sklo na displej Baseus 0,3 mm Schott HD Tempered / Schott Eye-Protection (s filtrom proti prachu).
ModelSGXT000202
MateriálTvrdené sklo
Hrúbka0.3 mm
KompatibilitaiPhone 13 / 13 Pro / 14

Celkovo je tvrdené sklo Baseus Schott HD vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce účinne chrániť svoj iPhone 13, 13 Pro alebo 14. Vďaka jeho vlastnostiam odolným voči nárazom a poškriabaniu, optimálnej priepustnosti svetla a prachovému filtru si môžete byť istí, že vaše zariadenie je dobre chránené a zároveň si zachováva bezproblémovú funkčnosť. Jeho pokročilé filtre poskytujú pohodlnejšie sledovanie, zatiaľ čo oleofóbny povlak zabezpečuje čistý vzhľad obrazovky. Investícia do tohto výrobku sa oplatí, aby ste sa z dlhodobého hľadiska vyhli problémom a výdavkom na opravy a výmeny telefónu.

Recenzie

There are no reviews yet

Pridaj recenziu
Baseus Schott HD tvrdené sklo s prachovým filtrom 0,3 mm pre iPhone 13/13 Pro/14 Baseus Schott HD tvrdené sklo s prachovým filtrom 0,3 mm pre iPhone 13/13 Pro/14
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required

Otázky

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: