, ,

Autokamera DDPAI X5 Pro GPS 4k

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Autokamera DDPAI X5 Pro GPS 4k

254.16

Aktuálne nedostupné

DDPAI

Úvod

Autokamera DDPAI X5 Pro

Kamera DDPAI X5 Pro Dash Camera poskytuje krištáľovo čistý obraz v rozlíšení až 4K s možnosťou natáčania dynamického videa 1080p/90FPS. Táto kamera má pokročilý navigačný systém, 5GHz Wi-Fi a špeciálny parkovací režim na zaistenie bezpečnosti vášho vozidla po celý deň. Dodáva sa s 32GB diskovou pamäťou eMMC a podporuje externé pamäťové karty s kapacitou až 128 GB (nie sú súčasťou dodávky). Vďaka dvom kamerám môžete zaznamenávať zábery z prednej aj zadnej časti vozidla.

Fantastická kvalita obrazu

Snímač kamery

Vďaka snímaču Sony IMX415, 7 objektívom a clone F1,8 vytvára autokamera X5 Pro Dash Camera bohato detailné, jasné a ostré zábery. Dokáže zachytiť video vo vynikajúcej kvalite s rozlíšením 3840 × 2160p pri 30 FPS. Jej technológia Realcube zaručuje jasné, ostré a živé videá s prirodzenými farbami. Jeho technológia NightVIS umožňuje kvalitné záznamy aj pri slabom osvetlení. Dokáže tiež nahrávať plynulé záznamy v rozlíšení 1080p/90FPS bez rozmazania pohybu.

Záznam z prednej a zadnej strany

Možnosť duálneho nahrávania

Kamera X5 Pro umožňuje súčasné nahrávanie z prednej aj zadnej kamery, takže vám neunikne žiadna udalosť. Predná kamera s rozlíšením 4K zaznamenáva každý detail pred vami a zároveň poskytuje jasný a detailný obraz. Vďaka zadnej kamere s rozlíšením 1080p môžete mať k dispozícii záznam v prípade kolízie zozadu alebo na parkovisku, ktorý vám pomôže identifikovať vinníka pri žiadosti o náhradu škody.

Viacero možností ukladania súborov

Kapacita úložiska

Nemusíte sa obávať, že vám dôjde úložný priestor alebo že stratíte dôležité zábery. Vďaka zabudovanému 32GB disku eMMC a externej pamäťovej karte s kapacitou až 128 GB sú vaše dôležité záznamy v bezpečí. Aj bez externej pamäťovej karty zariadenie automaticky ukladá dôležité záznamy na disk. Vďaka tomu sa dôležité zábery nikdy nestratia.

Pokročilé GPS

Navigačný systém

Model X5 Pro je vybavený pokročilým navigačným systémom, ktorý zahŕňa riešenia GPS, BDS, GLONASS a Galileo. Má frekvenciu aktualizácie polohy viac ako 5-krát za sekundu, čo zabezpečuje vysoko presné aktualizácie údajov o polohe. Jeho zabudovaný systém GPS, 6-osový gyroskop a G-senzor umožňujú využívať technológiu Sense Reality (SR) na vytváranie efektných záberov z ciest. Vychutnajte si jedinečný a vzrušujúci zážitok z jazdy s týmto špičkovým zariadením.

Režim parkovania

monitorovanie vozidla 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Vďaka špeciálnemu parkovaciemu režimu zariadenia X5 Pro sa už nemusíte obávať o bezpečnosť svojho vozidla. Jeho širokouhlé monitorovanie (125° vzadu, 140° vpredu) nepretržite zaznamenáva udalosti pred a za vaším vozidlom. Pri parkovaní kamera zaznamenáva časozberné video, aby zachytila čo najviac aktivít. V prípade kolízie zariadenie automaticky uloží príslušnú časť záznamu, aby sa zachovali dôležité zábery. Vďaka nízkej spotrebe energie a možnosti kontroly napätia prostredníctvom aplikácie dokáže X5 Pro spoľahlivo monitorovať vaše vozidlo počas dlhého obdobia.

Ďalšie bezpečnostné funkcie

Asistent vodiča a G-senzor

Jazdite s istotou vďaka pokročilému asistenčnému systému vodiča X5 Pro s funkciami, ktoré monitorujú a upozorňujú na kolízie a prítomnosť chodcov. Zabudovaný 6-osový G-senzor rozpozná náhle nárazy a otrasy, automaticky nahrá 10-sekundový videozáznam incidentu a uloží ho do samostatného priečinka. V prípade nehody možno tento záznam predložiť na účely odškodnenia alebo poistnej udalosti.

Zabudovaný kondenzátor

Dlhšia životnosť zariadenia

Zariadenie X5 Pro používa namiesto bežných batérií vysokokvalitný kondenzátor, ktorý zaručuje bezpečnejšie používanie aj pri teplotách od -20 °C do 65 °C. Fotoaparát sa neprehrieva a má dlhšiu životnosť. Aj po vypnutí kamery dokáže kondenzátor nahrávať posledné 3 – 4 sekundy, čo vám zaručí zachytenie každej dôležitej sekundy.

Aplikácia DDPAI

Vzdialený prístup

Aplikácia DDPAI umožňuje na diaľku upravovať parametre kamery a ukladať a upravovať zaznamenané zábery. Svoje zábery môžete zdieľať na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram a TikTok, a pomocou dostupných filtrov, efektov a hudby vylepšiť svoje videá a urobiť ich jedinečnými. Model X5 Pro podporuje vysokorýchlostné pripojenie Wi-Fi 5G na bleskové sťahovanie a nízku latenciu.

V balení

  • Autokamera X5 Pro
  • Napájací kábel (predný)
  • Zadná kamera RC1
  • Napájací kábel (zadný)
  • Elektrostatické nálepky
  • 3M lepidlo
  • Príručka používateľa
Značka DDPAI
Model X5 Pro
Farba Čierna
Senzor Sony IMX415
Vstup 12V 1A
Rozmery 102.8×64,6×33,3 mm
Wi-Fi Zabudovaný modul Wi-Fi 5 GHz
GPS Áno
Rozlíšenie videa Predné: 3840x2160p / 30FPS, 1920x1080p / 90FPS; zadné: 1920x1080p / 25FPS;
Objektív Predný: 7 optických šošoviek, zorné pole 140°, clona F1,8; Zadný: 5 optických šošoviek, zorné pole 125°, clona F2,0;
G-senzor Vstavaný 6-osový gyroskop, záznam a nahrávanie kľúčových materiálov, nastaviteľná citlivosť (prostredníctvom aplikácie)
Pamäť Vstavaný 32GB disk eMMC, kompatibilný s kartami TF do 128 GB (trieda 10)

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Autokamera DDPAI X5 Pro GPS 4k Autokamera DDPAI X5 Pro GPS 4k
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required