, ,

Vodná fontána pre domáce zvieratá Petoneer Fresco Ultra

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Vodná fontána pre domáce zvieratá Petoneer Fresco Ultra

82.88

Aktuálne nedostupné

Petoneer

Inteligentná fontána Petoneer Fresco Ultra je ideálna na zabezpečenie prístupu vašich domácich miláčikov k čistej a bezpečnej vode. Toto zariadenie s objemom 2 l je vybavené 3-stupňovým filtračným systémom, UV sterilizáciou, vymeniteľným čerpadlom a snímačmi kvality, ktoré zabezpečujú úplnú bezpečnosť zdravia vášho domáceho maznáčika. Zariadenie je možné ovládať pomocou špeciálnej aplikácie alebo hlasom prostredníctvom kompatibility s Amazon Alexa. Okrem toho sa dodáva s pripomienkami na všetku potrebnú údržbu.

Nebezpečenstvo konzumácie nesterilizovanej vody

Voda, ktorá nebola riadne sterilizovaná a prečistená, môže obsahovať nebezpečné baktérie, ktoré môžu spôsobiť rôzne nepríjemné ochorenia, napríklad zápal močového mechúra, zápal močovej trubice alebo infekcie vonkajšieho ucha. Chráňte svojich domácich miláčikov pred týmito nebezpečenstvami tým, že zabezpečíte, aby pili len správne prečistenú vodu, ktorú im môže poskytnúť fontána Petoneer Fresco Ultra.

Tri stupne filtrácie

Fontána Fresco má jedinečný 3-stupňový filtračný systém, ktorý začína predfiltrovaním väčších častíc pomocou špeciálnej sieťky. Voda potom prechádza cez filter s aktívnym uhlím, po ktorom nasleduje filter z iónovo-výmennej živice. Tento proces umožňuje zabezpečiť čistejšiu vodu pre vaše domáce zvieratá a znižuje riziko ochorení.

UV sterilizácia vody

Verzia Fresco Ultra je vybavená integrovanou špeciálnou lampou, ktorá využíva UV žiarenie na sterilizáciu vody. Tým sa zničí až 99,7 % baktérií a pre vaše domáce zvieratá sa zabezpečí zdroj čistej a bezpečnej vody.

Kontrola kvality vody

Zariadenie má zabudované nerezové a antikorové strieborné sondy, ktoré dokážu presne merať TDS alebo celkové rozpustené pevné látky. Táto hodnota môže slúžiť ako vynikajúci ukazovateľ čistoty vody, pričom nižšia hodnota TDS znamená nižší obsah celkových rozpustených pevných látok vo vode a lepšiu kvalitu tekutiny.

Praktické pripomienky

Algoritmus fontány odosiela do telefónu vopred upozornenia na údržbu. Navyše špeciálny LED indikátor na zariadení vás upozorní, keď je čas vymeniť filter, a zobrazí hladinu vody.

Diaľkové ovládanie

Pomocou aplikácie Petoneer môžete fontánu sledovať a ovládať kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie môžete ovládať aj hlasovými príkazmi prostredníctvom služby Amazon Alexa.

Bezproblémové čistenie a bezpečné používanie

Konštrukcia pitnej fontány Petoneer Fresco Ultra vám uľahčí čistenie vďaka odnímateľnému vedru. Napájanie fontány sa automaticky vypne, keď zdvihnete vedro, aby sa minimalizovalo riziko skratu spôsobeného kontaktom s vodou. Pripojenie čerpadla fontány má stupeň krytia IP67 pre bezpečné používanie a jednoduché vybratie a výmenu.

Mimoriadne tichá prevádzka

Jednosmerný motor zariadenia je vybavený silikónovou podložkou, ktorá znižuje hluk na menej ako 40 dB, čím zabezpečuje tichú prevádzku.

Kompatibilný s TUYA

Fontána Petoneer Fresco Ultra je založená na platforme TUYA, vďaka čomu je kompatibilná s ostatnými výrobkami, ktoré používajú systém TuyaSmart. Aplikácia Petoneer bola vyvinutá na základe protokolu Tuya, vďaka čomu je intuitívna, ľahko použiteľná a funkčná s celým radom ďalších možností.

V balení:

  • Vodná fontána Fresco Ultra
  • Napájací kábel USB
  • Filter
  • Náhradná nálepka filtra čerpadla
  • napájací zdroj 5 V 2A
  • Náhradná pena
Značka Petoneer
Model WF002
Veľkosť 208x198x181 mm
Hmotnosť 1.20 kg
Vstup DC 5V/2A
Kapacita 2 L
Rozhranie Tlačidlo
Komunikácia Wi-Fi
Rozsah 30 m

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Vodná fontána pre domáce zvieratá Petoneer Fresco Ultra Vodná fontána pre domáce zvieratá Petoneer Fresco Ultra
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required