, ,

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely)

16.83

Aktuálne nedostupné

Baseus

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) ponúka fantastické funkcie na uľahčenie práce s počítačom. Je vybavený štyrmi portami USB 3.0 a poskytuje vysokorýchlostný prenos súborov rýchlosťou až 5 Gb/s. Jedným z výrazných aspektov je jeho neuveriteľná kompatibilita, vďaka ktorej funguje s väčšinou hlavných operačných systémov. Vďaka svojmu dizajnu plug-and-play sa jednoducho a jednoducho používa. Okrem toho je ľahký, kompaktný a odolný, takže si ho môžete vziať takmer kamkoľvek.

670 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Viacnásobné použitie

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) vám umožní rozšíriť možnosti vášho počítača pripojením až 4 ďalších zariadení. Vďaka tomu je ideálny na prácu alebo pri hraní hier. Môžete pripojiť celý rad zariadení vrátane myši, klávesnice, tlačiarne, stolného ventilátora, tabletu, smartfónu, USB disku alebo čítačky pamäťových kariet.

419 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Bleskový prenos súborov

Ak často prenášate súbory medzi zariadeniami, rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) je pre vás ideálnou pomôckou. Funkcia vysokorýchlostného prenosu súborov tohto produktu vám umožňuje prenášať súbory rýchlosťou až 5 Gb/s. Už žiadne nekonečné čakanie na prenos vašich súborov!

896 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Plug-and-Play

Rozlúčte sa so zložitými konfiguráciami zariadení pomocou rozbočovača 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely). Podporuje systém plug-and-play, čo znamená, že ho stačí zapojiť do počítača a môžete začať pracovať. Okrem toho je produkt kompatibilný s väčšinou populárnych operačných systémov vrátane systémov Windows, Mac OS a Linux. O stave zariadenia vás bude informovať zabudovaný svetelný indikátor.

736 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Funkcia OTG

Ak chcete rozšíriť možnosti svojho smartfónu, adaptér podporuje funkciu OTG, ktorá vám umožní pripojiť telefón k počítaču a sledovať filmy na väčšej obrazovke. Môžete tiež prenášať súbory medzi smartfónmi a jednotkami USB. Upozorňujeme, že váš telefón/tablet musí podporovať funkciu OTG, aby ste mohli používať opísané funkcie.

969 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Spoľahlivý výkon

Zabudovaný čip v rozbočovači 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) zaručuje bezproblémovú prevádzku zariadenia. Pomáha tiež predchádzať oneskoreniam. Rozbočovač je vybavený portom USB-C, ktorý umožňuje pripojiť ďalší zdroj napájania 5 V / 3 A. Vďaka tejto funkcii dokáže zaručiť stabilnú a bezproblémovú prevádzku aj so 4 TB diskami.

334 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Premyslený dizajn

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) bol navrhnutý s ohľadom na premyslenosť. Kryt zariadenia je vyrobený z odolného plastového materiálu ABS, vďaka čomu je odolný voči poškriabaniu a odtlačkom prstov. Kábel je vybavený odolným opletením, ktoré je známe svojou dlhou životnosťou, odolnosťou voči ťahu a oderu. Oranžové detaily dodávajú výrobku vynikajúci a originálny charakter.

564 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Môžete ho mať vždy po ruke

Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) je nielen funkčný, ale aj praktický. Je ľahký, kompaktný a ľahko sa prenáša. Môžete si ho vziať do práce, na dovolenku alebo na služobnú cestu a využívať jeho funkcie vždy, keď ho budete potrebovať. Váži len 28 g a nezaberie vám príliš veľa miesta v batohu alebo kabelke.

831 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Značka Baseus
Názov Štvorportový adaptér HUB série Lite
Model WKQX030502
Prevádzkové napätie 5V
Prevádzkový prúd <200mA
Výstupné porty 4x USB-A
Vstupné napätie / prúd (USB-C) 5V / 3A
Prenosová rýchlosť Až 5 Gb/s
Farba Biela
Hmotnosť 28g
Rozmery 44x110x14mm
Dĺžka kábla 2m
Podporované operačné systémy Windows, Mac OS, Linux atď.

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely) Rozbočovač 4v1 Baseus Lite Series USB-C na 4x USB 3.0 + USB-C, 2 m (biely)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required