, ,

Inteligentný dávkovač krmiva s kamerou Petoneer Nutri Vision

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Inteligentný dávkovač krmiva s kamerou Petoneer Nutri Vision

98.05

Aktuálne nedostupné

Petoneer

Úvod

Dávkovač krmiva Petoneer Nutri Vision je inteligentné zariadenie určené na kŕmenie vášho domáceho maznáčika požadovaným množstvom krmiva a udržiavanie jeho zdravých stravovacích návykov. Okrem toho zariadenie disponuje kamerou s vysokým rozlíšením (HD), ktorá vám umožní sledovať vášho domáceho miláčika aj mimo domova. Zariadenie pracuje s objemom 3,7 l a ovláda sa pomocou mobilnej aplikácie. Aplikácia posiela upozornenia na doplnenie krmiva pre vášho domáceho miláčika, keď mu dôjde, a skrytá powerbanka umožňuje dlhodobú prevádzku bez potreby trvalého napájania.

745 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Zostaňte v spojení so svojím domácim miláčikom

Zariadenie má kameru s rozlíšením 720p s vynikajúcimi možnosťami nočného videnia, ktorá poskytuje jasnú kvalitu obrazu aj v tme. Obojsmerná hlasová funkcia umožňuje komunikovať s domácimi zvieratami na diaľku a dávať im príkazy. So svojimi domácimi miláčikmi môžete komunikovať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, pomocou smartfónu. Okrem toho má zariadenie aj možnosť zhotovovania fotografií a videí, čo vám umožní zachytiť vzácne okamihy zo života vášho domáceho maznáčika.

721 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Inteligentné kŕmenie

Špeciálna mobilná aplikácia umožňuje naprogramovať čas kŕmenia a počet porcií, ktoré váš maznáčik dostane. Táto funkcia uľahčuje starostlivosť o zdravé stravovacie návyky vášho domáceho maznáčika a zabraňuje prejedaniu alebo podvýžive. Funkcia histórie kŕmenia v aplikácii Nutri Vision pomáha monitorovať stravovacie návyky a úroveň výživy vášho domáceho maznáčika. Aplikácia odošle upozornenie, akonáhle vaše zviera skonzumuje pridelenú porciu krmiva. Okrem toho môžete svojho domáceho miláčika kŕmiť aj mimo pravidelného času kŕmenia a oznámenia vám pripomenú, kedy je čas doplniť nádobu s krmivom.

103 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Hlasové ovládanie pomocou Alexa

Na uľahčenie ovládania je zariadenie kompatibilné s asistentom Alexa od spoločnosti Amazon, čo umožňuje používať hlasové príkazy na kŕmenie vašich domácich zvierat. Vyslovte jednoduché vety, ako napríklad “požiadajte Petoneer, aby nakŕmil moje šteňa jednou porciou krmiva Nutri”, a nakŕmte svoje domáce zvieratá aj bez použitia mobilnej aplikácie. Váš chlpatý domáci miláčik si zaslúži jednoduchý život a zariadenie Petoneer Nutri Vision vám to umožní.

576 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Chytrý dizajn

Zariadenie Nutri Vision sa skladá z dvoch súprav inteligentných snímačov, ktoré poskytujú informácie o hladine krmiva a o tom, či chýba. V prípade, že nemáte mobilnú aplikáciu, LED indikátory vám pomôžu zistiť, kedy je čas doplniť zásobník na potraviny. Konštrukcia zásobníka zariadenia zabraňuje jeho zablokovaniu malými čiastočkami potravy a funkcia redukcie a nízkych otáčok zabezpečuje, že váš domáci miláčik má vždy k dispozícii správnu energiu na kŕmenie. Okrem toho spätné otáčanie rotora uvoľňuje prípadné zablokovanie.

524 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Kŕmenie stlačením tlačidla

Zariadenie má možnosť manuálneho kŕmenia, ktorá vám umožní kŕmiť vášho domáceho miláčika bez použitia smartfónu. Stlačte tlačidlo a zariadenie Petoneer Nutri Vision uvoľní požadované množstvo krmiva. Zariadenie má v aplikácii aj možnosť deaktivácie, aby sa zabránilo náhodnému kŕmeniu.

418 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Obrovská kapacita a jednoduché čistenie

Zariadenie Nutri Vision má veľkú kapacitu kŕmidla 3,7 l, ktorá stačí na kŕmenie malých psov a mačiek počas niekoľkých dní. Jeho odnímateľná nádoba na krmivo a jednoduchý dizajn uľahčujú čistenie, vďaka čomu má váš domáci miláčik vždy čisté a zdravé krmivo.

325 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Priestor pre powerbanku

Zariadenie má neviditeľný otvor na uloženie powerbanky, ktorá slúži ako záložná batéria v prípade výpadku prúdu. Vďaka tejto funkcii zaručuje zariadenie Petoneer Nutri Vision spoľahlivú a nepretržitú prevádzku.

187 10 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Kompatibilný s TUYA

Zariadenie Petoneer Nutri Vision funguje na platforme TUYA, čo umožňuje kompatibilitu s inými výrobkami využívajúcimi TuyaSmart. Mobilná aplikácia vytvorená pre zariadenie na protokole Tuya poskytuje intuitívny, ľahko použiteľný a zároveň funkčný rozsah funkcií, čím zlepšuje používateľský zážitok.

602 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

V balení

  • Petoneer Nutri Vision Feeder
  • Napájací kábel USB
  • USB nabíjačka
  • Miska

Špecifikácie

Značka Petoneer
Model PF002
Rozmery 230 x 246 x 352 mm
Čistá hmotnosť 2.2 kg
Napájanie DC 5V/2A
Kapacita 3.7 L
Rozlíšenie 720p
Pripojenie Wi-Fi
Rozsah 30 m
Aplikácia Petoneer

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Inteligentný dávkovač krmiva s kamerou Petoneer Nutri Vision Inteligentný dávkovač krmiva s kamerou Petoneer Nutri Vision
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required