, ,

Inteligentný samočistiaci box pre mačky PetKit Pura MAX

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Inteligentný samočistiaci box pre mačky PetKit Pura MAX

679.25

Aktuálne nedostupné


Ideálny odpadkový kôš pre mačky – PetKit Pura MAX

Univerzálny box na podstielanie pre vašu mačku – PetKit Pura MAX

Čistenie podstielky už pre vás nie je časovo náročná úloha. Inteligentný samočistiaci box na podstielku PetKit Pura MAX je tu. Ponúka rýchle a automatické čistenie len za 90 sekúnd. Na výber má tri režimy a poradí si aj s nepríjemným zápachom. Pomocou špeciálnej aplikácie ho môžete ovládať na diaľku. Box na podstielku je pre vašu mačku bezpečný a pohodlný na používanie a veľmi ľahko sa čistí. Jeho ovládanie uľahčuje zabudovaný displej OLED. Táto podstielka sa odporúča pre mačky staršie ako 6 mesiacov a s hmotnosťou nad 1,6 kg.

647 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Šetrí čas a peniaze

Vďaka funkcii automatického čistenia PetKit Pura MAX môžete ušetriť až 100 000 minút ročne, ktoré by ste inak premrhali ručným čistením podstielky. Okrem toho dokáže účinne oddeliť podstielku od hrudiek, čo vám umožní používať menej podstielky. Môžete v ňom používať akýkoľvek typ hrudkujúceho steliva – hlinené, tofu, zmiešané a mnohé ďalšie. Je vhodné poznamenať, že sa neodporúča používať nehrudkujúce stelivo, pretože nemusí fungovať s funkciou automatického čistenia.

565 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Účinné čistenie

Vďaka špeciálne navrhnutej TPE gume dokáže box na podstielku účinne oddeliť podstielku od nečistôt, ktoré sa nelepia na vnútornú stranu a rýchlo prechádzajú do nádoby na odpad. Je dostatočne veľká na to, aby ju jedna mačka mohla bez problémov používať až 15 dní. Odpadová nádoba je tiež mimoriadne tesná, čo účinne zabraňuje šíreniu nepríjemného zápachu, vďaka čomu je Pura MAX ideálnym spoločníkom pri niekoľkodňových výletoch. Po 15 dňoch bude potrebné vrecko na podstielku vymeniť.

131 11 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Tri režimy prevádzky

Box na podstielku ponúka tri režimy prevádzky, ktoré si môžete nastaviť podľa svojich potrieb. V režime automatického čistenia zariadenie začne čistiť automaticky, keď vaša mačka použije podstielku a odíde. Pri manuálnom čistení stačí stlačiť tlačidlo na boxe na podstielku alebo v aplikácii, aby sa začalo čistenie. Na čistenie v konkrétnom čase použite režim plánovaného čistenia, v ktorom nastavíte preferovaný čas čistenia pomocou zariadenia Pura MAX.

633 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Odstráňte zápach

Tento box na podstielku nielenže oddeľuje podstielku od nečistôt, ale eliminuje aj zápach. Zabudovaný je inteligentný sprej PURA AIR, ktorý automaticky rozprašuje špeciálnu tekutinu, ktorá znižuje zápach a čistí vnútro podstielky vždy, keď ju vaša mačka používa. K dispozícii sú aj rôzne režimy prevádzky, plánovaný a automatický. Inteligentný sprej PURA AIR môžete kedykoľvek aktivovať aj manuálne stlačením tlačidla na boxe na podstielanie a zbaviť sa nepríjemného zápachu.

494 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Bezpečný pre vašu mačku

Box na podstielku je navrhnutý tak, aby zaručoval úplnú bezpečnosť vašej mačky. Má pokročilý systém xSecure, ktorý pozostáva z inteligentných senzorov hmotnosti, infračerveného senzora, inteligentnej detekcie, diaľkových upozornení a systému ochrany pred nehodami. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by sa váš domáci miláčik zranil. Pura MAX automaticky prestane fungovať, keď do nej vaša mačka vstúpi alebo sa zistí zmena hmotnosti.

451 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Jednoduché používanie

Ovládanie boxu na podstielanie je mimoriadne jednoduché. Po zapojení do zásuvky do nej stačí nasypať podstielku. Toto zariadenie je vybavené aj tlačidlami, ktoré poskytujú pohodlný prístup k jeho najdôležitejším funkciám. Vstavaná obrazovka OLED zobrazuje užitočné informácie, ako je stav boxu, či je pripojený k sieti Wi-Fi, a výzvy na vyrovnanie steliva, rýchle čistenie alebo deodorizáciu.

355 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Viac možností s aplikáciou

Aplikácia PetKit vám poskytuje jednoduchý prístup k mnohým užitočným funkciám. Zariadenie môžete ovládať na diaľku a vyberať režimy čistenia. Zariadenie Pura MAX monitoruje a zaznamenáva údaje, ako je hmotnosť vašej mačky, frekvencia a dĺžka používania podstielky a zostávajúce množstvo podstielky. V aplikácii nájdete všetky potrebné informácie, ktoré vám umožnia ešte lepšie sa starať o zdravie vášho domáceho maznáčika. Budete tiež vždy vedieť, kedy treba podstielku doplniť.

524 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dizajn

Vďaka modulárnej konštrukcii tohto boxu na podstielku sa veľmi ľahko montuje a demontuje. Umožňuje tiež jednoduché čistenie, čím sa udrží v perfektnom stave po dlhú dobu. Malé svetlo v zariadení uľahčuje vašim domácim miláčikom jeho používanie v noci. Aj výška vstupu do boxu na podstielku je len 20 cm, čo umožňuje jeho pohodlné používanie aj starším alebo chorým mačkám. Dodáva sa s farebnými nálepkami, ktorými môžete zariadenie ozdobiť.

240 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Čo dostanete v krabici

  • Box na podstielku Pura MAX
  • Podložka pod podstielku pre mačky
  • Inteligentný sprej PURA AIR
  • Rolka vreca na odpadky
  • Napájací adaptér
  • Nálepky
  • Návod na použitie
ZnačkaPetKit
NázovPura MAX
Rozmery valca480×520 mm
Rozmery nádoby na odpad346x133x187mm
Čistá hmotnosť10.8 kg
Hmotnosť balenia13.96 kg
Hmotnosť valca3.7kg
Kapacita valca76L
Objem nádoby na odpad7L
Maximálna kapacita mačacej podstielky vo valci6L
Maximálna doba čistenia odpadovej nádobyPribližne 15 dní pri 1 mačke
Hluk20 cm: 40 dB;
100 cm: 35 dB;
Trvanie samočisteniaPribližne 90 sekúnd

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Inteligentný samočistiaci box pre mačky PetKit Pura MAX Inteligentný samočistiaci box pre mačky PetKit Pura MAX
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required