-27%
,

Maldo Gamer RTX 3060

Dostupnosť:

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

Záruka: 24 mesiacov

Dnešní herní nadšenci hľadajú výkonné počítače, ktoré im umožnia vychutnať si hranie najnovších hier s maximálnou kvalitou grafiky a plynulým chodom. Jedným z takýchto herných počítačov je model Maldo Gamer i5-12400F so 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX 3060 a operačným systémom Windows 11 Pro.

990.00 1,359.00

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

maldo.sk

Maldo Gamer RTX 3060

Procesor i5-12400F

Procesor je jednou z najdôležitejších súčastí herného počítača. Procesor i5-12400F ponúka vysoký výkon a je súčasťou najnovšej generácie procesorov Intel. Vďaka výnimočným špecifikáciám, ako je šesť jadier, dvanásť vlákien a vysoké základné takty, poskytuje procesor i5-12400F rýchlu a plynulú odozvu pri hraní hier.

16 GB RAM

Pri hraní hier je rozhodujúce dostatočné množstvo pamäte RAM. So 16 GB RAM bude váš herný počítač schopný bez problémov zvládať náročné herné scény a multitasking. Počas hrania hier budú aplikácie na pozadí spoľahlivo bežať a minimalizujú akékoľvek spomalenia.

1 TB SSD

Rýchla a spoľahlivá úložná kapacita je tiež dôležitou vlastnosťou herného počítača. S 1 TB SSD bude mať váš počítač dostatok priestoru na inštaláciu hier, programov a súborov. Disky SSD poskytujú vysokú rýchlosť načítavania dát, čo znamená, že hry budú fungovať rýchlejšie a skráti sa čas načítavania.

Grafická karta NVIDIA RTX 3060

Kvalitná grafická karta je dôležitá pre skvelý vizuálny zážitok z hrania. NVIDIA RTX 3060 ponúka vysoký výkon a podporuje najnovšie technológie, ako je napríklad ray tracing. S touto grafickou kartou budú vaše hry vyzerať úžasne a získate prístup k realistickým grafickým efektom.

Systém Windows 11 Pro

Operačný systém je srdcom každého počítača. Herný počítač s predinštalovaným systémom Windows 11 Pro ponúka mnoho výhod. Windows 11 Pro prináša vylepšené funkcie pre herný výkon, jednoduchú správu hier a ďalšie praktické nástroje pre používateľov.

Výkon a možnosti hrania hier

Vďaka kombinácii procesora i5-12400F, 16 GB RAM, 1 TB SSD a grafickej karty NVIDIA RTX 3060 môžete očakávať skvelý výkon a herné možnosti. Vaše obľúbené hry budú bežať plynulo a bez zasekávania, a to aj pri maximálnych grafických nastaveniach. Nielenže si budete môcť vychutnať najnovšie hry, ale užijete si aj plynulé streamovanie a úpravu videa.

Dizajn a možnosti pripojenia

Herný počítač s touto konfiguráciou ponúka aj atraktívny dizajn a množstvo konektorov na pripojenie periférií a externých zariadení. Moderný dizajn so systémom chladenia umožňuje účinný odvod tepla, čím sa znižuje riziko prehriatia. Konektivita zahŕňa porty USB, HDMI a ďalšie vstupy a výstupy, ktoré uľahčujú pripojenie ďalších zariadení, ako sú monitory, klávesnice, myši a slúchadlá.

Máte záujem o inú PC skrinku z našej ponuky?

V prípade záujmu o výber inej PC skrinky nás neváhajte kontaktovať. Vieme Vám prispôsobiť PC skrinku alebo aj akýkoľvek iný komponent na mieru. Hráčske príslušenstvo vrátane PC skriniek nájdete v našej hráčskej zóne.

Výhody herného počítača s týmito špecifikáciami

Herný počítač so špecifikáciami i5-12400F, 16 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX 3060 a Windows 11 Pro ponúka herným nadšencom niekoľko výhod. Medzi tieto výhody patrí vysoký výkon, rýchla odozva, kvalitná grafika, dostatok úložného priestoru, moderný operačný systém a široké možnosti pripojenia. S touto konfiguráciou budete pripravení hrať najnovšie hry a získate skvelý herný zážitok.

 

Kategórie: ,

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Maldo Gamer RTX 3060 Maldo Gamer RTX 3060
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required