-20%
,

Maldo Gamer RX 6600

Dostupnosť:

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

Záruka: 24 mesiacov

Hráčsky počítač Maldo Gamer s parametrami Ryzen 5 5500, 3,6 Ghz, turbo 4,2 Ghz, 16 GB RAM, 1TB SSD, RX 6600, Windows 11 Pro.

790.00 990.00

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

maldo.sk

Maldo Gamer RX 6600

Procesor Ryzen 5 5500

Procesor je jednou z najdôležitejších komponentov herného počítača. Model Ryzen 5 5500 ponúka vysoký výkon a je súčasťou najnovšej generácie procesorov od AMD. S vynikajúcimi parametrami, ako je šesť jadier, dvanásť vlákien a vysokým základným taktom 3,6 GHz (až 4,2 GHz v režime Turbo), procesor Ryzen 5 5500 zabezpečuje rýchlu a plynulú hernú odozvu.

16 GB RAM

Dostatočné množstvo operačnej pamäte je kľúčové pre hranie hier. S 16 GB RAM bude váš herný počítač schopný ľahko zvládať náročné herné scény a multitasking. Počas hrania hier budú aplikácie na pozadí spoľahlivo fungovať a minimalizovať prípadné spomalenie systému.

1TB SSD

Rýchle a spoľahlivé úložisko je tiež nevyhnutnou súčasťou herného počítača. S 1TB SSD budete mať dostatok miesta na inštaláciu hier, programov a súborov. SSD disky poskytujú vysokú rýchlosť načítavania dát, čo znamená, že hry sa budú rýchlo spúšťať a znižuje sa čas načítavania.

Grafická karta RX 6600

Pre skvelý vizuálny zážitok pri hraní hier je dôležitá kvalitná grafická karta. RX 6600 je výkonná grafická karta od AMD, ktorá poskytuje vysoký výkon a podporuje najnovšie grafické technológie. S touto grafickou kartou budú vaše hry vyzerať úchvatne a získate prístup k realistickým vizuálnym efektom.

Windows 11 Pro

Operačný systém je srdcom každého počítača. Herný počítač s predinštalovaným operačným systémom Windows 11 Pro prináša mnoho výhod. Windows 11 Pro ponúka vylepšené funkcie pre herný výkon, jednoduchú správu hier a ďalšie praktické nástroje pre používateľov.

Výkon a herné možnosti

S kombináciou procesora Ryzen 5 5500, 16 GB RAM, 1TB SSD a grafickej karty RX 6600 môžete očakávať skvelý výkon a herné možnosti. Vaše obľúbené hry budú bežať plynule a bez sekania, aj pri maximálnych grafických nastaveniach. Nielenže si budete môcť užiť najnovšie hry, ale tiež si vychutnáte plynulé streamovanie a úpravy videí.

Dizajn a konektivita

Herný počítač s touto konfiguráciou ponúka aj atraktívny dizajn a dostatok konektorov pre pripojenie periférnych zariadení a externých zariadení. Moderný dizajn s chladiacim systémom umožňuje efektívne odvádzanie tepla, čím sa znižuje riziko prehriatia. Konektivita zahŕňa USB porty, HDMI a ďalšie vstupy a výstupy, ktoré uľahčujú pripojenie ďalších zariadení, ako sú monitory, klávesnice, myši a slúchadlá.

Máte záujem o inú PC skrinku z našej ponuky?

V prípade záujmu o výber inej PC skrinky nás neváhajte kontaktovať. Vieme Vám prispôsobiť PC skrinku alebo aj akýkoľvek iný komponent na mieru. Hráčske príslušenstvo vrátane PC skriniek nájdete v našej hráčskej zóne.

Výhody herného počítača s týmito parametrami

Herný počítač s parametrami Ryzen 5 5500, 3,6 GHz (turbo 4,2 GHz), 16 GB RAM, 1TB SSD, RX 6600 a Windows 11 Pro ponúka niekoľko výhod pre herných nadšencov. Medzi tieto výhody patria vysoký výkon, rýchla odozva, vysoká kvalita grafiky, dostatok úložného priestoru, moderný operačný systém a široká konektivita. S touto konfiguráciou herného počítača budete pripravení na hranie najnovších hier a získate skvelý herný zážitok.

 

Kategórie: ,

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Maldo Gamer RX 6600 Maldo Gamer RX 6600
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required