, ,

Multifunkčná dokovacia stanica Orico Type-C 10in1 HUB (strieborná)

Dostupnosť:

Skladom externe, dodanie k Vám 3-5 dní

Záruka: 24 mesiacov

Multifunkčná dokovacia stanica Orico Type-C 10in1 HUB (strieborná)

28.59

Skladom externe, dodanie k Vám 3-5 dní

Orico

Vylepšite možnosti svojho zariadenia pomocou multifunkčnej dokovacej stanice Orico Type-C 10in1 HUB

Orico 10-in-1 HUB Dokovacia stanica Orico USB-C, HDMI, 3xUSB, SD/TF, Audio (strieborná)

Dokovacia stanica Orico PW11-10P-SV-EP je vynikajúcim nástrojom na bezproblémové rozšírenie funkčnosti vášho počítača. S týmto zariadením získate prístup k desiatim portom vrátane troch portov USB-A, 3,5 mm audio konektora, slotu na kartu SD aj TF, portu HDMI, portu VGA, portu Ethernet a napokon vstupu USB-C. S týmto všestranným rozbočovačom môžete prenášať súbory rýchlosťou až 5 Gb/s a využívať rýchle nabíjanie vďaka funkcii PD 100 W. Okrem toho zariadenie podporuje rozlíšenie videa 4K, čo znamená, že máte prístup k úchvatným snímkam a čistote videa.

2037 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Ergonomický dizajn

Dizajn dokovacej stanice Orico je premyslený a zaručuje efektívnu prevádzku, aj keď k nej pripojíte viacero zariadení. Zariadenie je ľahké a kompaktné, vďaka čomu ho môžete ľahko nosiť so sebou, kamkoľvek idete, či už do práce, na služobnú cestu alebo na univerzitu. Nemusíte sa obávať, že by vám v kabelke, batohu alebo taške na notebook zaberalo príliš veľa miesta!

2457 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Nádherná kvalita videa

Chcete priateľom ukázať svoje fotografie z dovolenky alebo prezentovať prezentáciu v práci? Alebo máte náladu na filmový večer, ale na väčšej obrazovke? Žiadne obavy! Svoj notebook môžete pripojiť k televízoru alebo projektoru pomocou portu HDMI dokovacej stanice a voilá! Môžete si vychutnať obraz v kvalite 4K / 60 Hz, 4K / 30 Hz, 2K / 60 Hz a 1080p / 120 Hz. Vychutnajte si videá a obrázky, ktoré sú detailné a krištáľovo čisté.

1599 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Okamžitý prenos súborov

Presúvanie súborov medzi zariadeniami je teraz rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Dokovacia stanica Orico je vybavená tromi portami USB 3.0, ktoré ponúkajú prenosovú rýchlosť až 420 MB/s. To znamená, že prenos 1 GB dát trvá len približne tri sekundy! Už nemusíte znášať dlhé čakanie, kým vaše fotografie, videá alebo dokumenty dorazia na miesto určenia. Okrem toho máte k dispozícii dva sloty na pamäťové karty – TF a SD.

1852 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Rýchle pripojenie k internetu

S dokovacou stanicou Orico môžete pohodlnejšie surfovať po internete. Využiť môžete ethernetový port, ktorý podporuje rýchle a stabilné pripojenie ponúkajúce rýchlosť až 10/100/1000 Mb/s. Už žiadne oneskorenia, pomalé načítanie webových stránok ani vyrovnávacia pamäť! Teraz môžete bez prerušenia prechádzať sociálne siete, pracovať, sledovať videá na YouTube a hrať hry.

917 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Rýchle nabíjanie

Zabezpečte svojmu notebooku stály zdroj energie a nikdy sa netrápte, že sa vám vybije batéria. Port USB-C dokovacej stanice podporuje rýchle nabíjanie PD 100 W a môžete ho pripojiť k napájaciemu adaptéru (nie je súčasťou balenia). 13″ MacBook Pro pohodlne nabijete približne za 1,5 hodiny a 13″ MacBook približne za dve hodiny.

2183 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Bezkonkurenčná kompatibilita

Dokovacia stanica Orico funguje ako po masle s operačnými systémami Windows, Linux, Mac OS a Android. Môžete ju efektívne využiť na pripojenie periférnych zariadení, ako sú myši, klávesnice alebo USB disky, k svojmu notebooku, tabletu alebo smartfónu. Navyše, ak váš smartfón alebo tablet nemá port mini jack, stále môžete používať káblové slúchadlá! Navyše je zariadenie vybavené 3,5 mm audio konektorom, ktorý podporuje výstup s kvalitou zvuku hi-fi. Rozbočovač je navyše kompatibilný so zariadeniami Apple M1 a M2. Máte tak prístup k mnohým možnostiam! Upozorňujeme, že váš telefón a tablet musia podporovať funkciu OTG.

2292 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

VýrobcaOrico
ModelPW11-10P-SV-EP
FarbaStrieborná
VstupUSB-C
Dostupné portyUSB-A x3 (5 Gb/s), 3,5 mm audio x1, slot na kartu SD x1, slot na kartu TF x1, HDMI x1 (4K / 30 Hz), 1x VGA, 1x Ethernet, 1x USB-C (PD 100 W)
MateriálHliníková zliatina + ABS
Rozmery132 x 44,4 x 17 mm
Dĺžka kábla0.2 m
Podporované systémyWindows, Linux, Mac OS, Android

Recenzie

There are no reviews yet

Pridaj recenziu
Multifunkčná dokovacia stanica Orico Type-C 10in1 HUB (strieborná) Multifunkčná dokovacia stanica Orico Type-C 10in1 HUB (strieborná)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required

Otázky

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: