,

Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (krémovo biely)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (krémovo biely)

96.42

Aktuálne nedostupné

Cestovanie s domácim miláčikom nebolo nikdy jednoduchšie. Batoh PetKit Breezy 2 je dokonalým riešením pre mačky aj malé psy do 8 kg. Je vybavený veľkým zabudovaným oknom, ktoré ponúka nerušený výhľad von. Batoh je ľahký a pohodlný na nosenie a jeho dno je rozšíriteľné, aby váš domáci miláčik mal viac priestoru. Je tiež vybavený inteligentným systémom vetrania, jemným osvetlením, ktoré môžete nastaviť, a je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť.

03PetKit/Breezy-2-W/3

Okno do sveta

Vďaka veľkému čelnému oknu batohu Breezy 2 si váš domáci miláčik môže vychutnávať pozorovanie sveta v úplnom pohodlí. Čelné sklo je vhodne tónované, aby sa znížilo oslnenie a váš domáci miláčik sa cítil pohodlnejšie. Táto funkcia je pre vášho štvornohého priateľa obzvlášť prospešná, keď s vami cestuje vo veľkom štýle.

03PetKit/Breezy-2-W/6

Vyrobené pre vášho domáceho miláčika

Batoh PetKit Breezy 2 zaručuje pohodlie vášho domáceho maznáčika vďaka odnímateľnému polstrovaniu, ktoré udržiava stabilitu a pohodlie vášho domáceho maznáčika. Bočné vrecká navyše ponúkajú praktický úložný priestor na rôzne drobnosti vrátane obľúbených pochúťok vášho domáceho maznáčika. Rozšírené dno batohu poskytuje vášmu domácemu miláčikovi viac priestoru na voľný pohyb a radosť z výletu.

03PetKit/Breezy-2-W/7

Pokročilý systém vetrania

Vášmu domácemu miláčikovi nikdy nebude chýbať čerstvý vzduch, pretože batoh má viacero dobre umiestnených otvorov, ventilátorov a pokročilý ventilačný systém Coanda Effect. Tento ventilačný systém zabezpečuje, aby mal váš domáci miláčik prístup k čerstvému vzduchu, a je tu aj presný teplotný snímač na automatickú reguláciu teploty. Batoh ponúka nastaviteľnú rýchlosť prúdenia vzduchu a pre správne fungovanie ventilácie je nevyhnutné používať prídavnú powerbanku (nie je súčasťou balenia).

03PetKit/Breezy-2-W/8

Prídavné osvetlenie

Vďaka zabudovanému malému svetlu môžete teraz cestovať so svojím domácim miláčikom aj v noci. Výrobok je navrhnutý tak, aby poskytol vášmu domácemu miláčikovi osvetlenie v každej situácii a umožnil vám dohliadať na vášho domáceho miláčika. Zapnutie svetla je jednoduché a rýchle vďaka nastaviteľnej možnosti jasu, ktorý pri zapnutí nevyľaká vášho domáceho maznáčika. Ak chcete používať funkciu svetla, musíte batoh pripojiť k powerbanke (nie je súčasťou balenia).

03PetKit/Breezy-2-W/4

Odolný a pohodlný

Užite si cestovanie so svojím domácim miláčikom na dlhší čas, pretože batoh je vyrobený z materiálov vynikajúcej kvality, vďaka čomu je trvanlivý a odolný voči poškodeniu zubami a pazúrmi vášho domáceho miláčika. Batoh je robustný a vďaka kovovým nohám stojí vzpriamene na podlahe. Premyslený a ergonomický dizajn batohu je vybavený priedušnou sieťovinou a špeciálne navrhnutými podväzkami pre bezkonkurenčné pohodlie pri nosení.

03PetKit/Breezy-2-W/2

VýrobcaPetKit
ModelBreezy 2
FarbaKrémovo biela
Rozmery33 x 30 x 45 cm
Hmotnosť1.4 kg
MateriálABS, PC, tkanina
Kategórie: ,

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (krémovo biely) Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (krémovo biely)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required