,

Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (zelený)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (zelený)

96.42

Aktuálne nedostupné

Cestujte so svojím domácim miláčikom pohodlne po celom svete. Batoh PetKit Breezy 2 je špeciálne navrhnutý pre mačky a malé psy. Batoh má veľké okno, ktoré umožňuje vášmu domácemu miláčikovi neustále vidieť von. Je v ňom nainštalovaný pokročilý ventilačný systém, ktorý zabezpečuje vášmu domácemu miláčikovi dostatok čerstvého vzduchu. Taktiež môžete manuálne nastaviť rýchlosť prúdenia vzduchu. Podľa potreby môžete zapnúť jemné osvetlenie. Batoh je ľahký, odolný a pohodlný. Upozorňujeme, že na aktiváciu ventilačného systému a osvetlenia budete potrebovať powerbanku (nie je súčasťou balenia).

Okno do sveta

Batoh má zabudované veľké okno, ktoré ponúka skvelý výhľad do okolia. Je tónované, aby sa znížilo oslnenie, čím sa váš domáci miláčik počas cestovania cíti pohodlne.

Vyrobené pre vášho domáceho miláčika

Tento batoh je určený pre malé psy a mačky do 8 kg. Batoh je vybavený odnímateľným systémom polstrovania, ktorý udržiava stabilitu a pohodlie vášho domáceho maznáčika. Má bočné vrecká na uloženie pamlskov alebo iných drobných predmetov pre vášho domáceho miláčika. Rozšírené dno batohu navyše poskytuje viac priestoru, čo umožňuje vášmu domácemu miláčikovi voľný pohyb.

Pokročilý systém vetrania

Batoh má viacero otvorov spolu s ventilátorom a pokročilým ventilačným systémom, ktorý sa nazýva Coanda Effect. Váš domáci miláčik si môže do 20 sekúnd vychutnať čerstvý vzduch. Okrem toho má batoh teplotný snímač, ktorý automaticky reguluje teplotu. Rýchlosť prúdenia vzduchu môžete nastaviť aj manuálne. Upozorňujeme, že na aktiváciu ventilačného systému budete potrebovať powerbanku (nie je súčasťou balenia).

Prídavné osvetlenie

Ak cestujete v noci, batoh Breezy 2 je pre vás ako stvorený. Má malé svetlo, ktoré poskytuje osvetlenie v každej situácii. Aj v tme tak môžete mať na svojho domáceho miláčika stále dohľad. Svietidlo sa zapína postupne, aby sa váš domáci miláčik neplašil. Môžete si nastaviť aj jas svetla. Ak chcete svetlo zapnúť, musíte batoh pripojiť k powerbanke (nie je súčasťou balenia).

Odolné a pohodlné

Batoh je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaisťujú trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu. Batoh je pohodlný a váži len približne 1,4 kg. Ergonomický dizajn, priedušná sieťovina a špeciálne navrhnuté podväzky poskytujú bezkonkurenčné pohodlie pri nosení batohu na chrbte. Kovové nožičky navyše poskytujú stabilitu pri položení na zem, čím sa minimalizuje možnosť jeho prevrátenia.

VýrobcaPetKit
ModelBreezy 2
FarbaZelená
Rozmery33 x 30 x 45 cm
Hmotnosť1.4 kg
MateriálABS, PC, tkanina
Kategórie: ,

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (zelený) Cestovný batoh pre domácich miláčikov PetKit Breezy 2 (zelený)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required