,

Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (čierna)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (čierna)

29.16

Aktuálne nedostupné

Baseus

Powerbanka Baseus Bipow je nevyhnutnou výbavou pre jednotlivcov, ktorí potrebujú efektívne a bezpečne napájať viacero zariadení. Tento kompaktný zdroj energie je vybavený mnohými funkciami, ktoré z neho robia spoľahlivé riešenie nabíjania pre jednotlivcov na cestách.

Hľadáte pomôcku, ktorá dokáže nabíjať niekoľko zariadení súčasne? Nehľadajte nič iné ako powerbanku Baseus Bipow. Toto zariadenie umožňuje pripojiť až tri zariadenia naraz. Je vybavené 2 výstupnými portami USB 15 W, 1 vstupným portom micro USB 10 W a vstupným/výstupným portom USB-C 15 W. Vďaka tomu môžete nabíjať tablet a dva smartfóny súčasne bez akéhokoľvek oneskorenia.

Rýchle nabíjanie

Táto powerbanka podporuje niekoľko protokolov rýchleho nabíjania, vďaka čomu je výnimočným riešením na napájanie smartfónov väčšiny značiek. Okrem iného je kompatibilná s FCP, QC a AFC, takže je ideálna pre Huawei, Xiaomi, Samsung a mnohé ďalšie značky. S powerbankou Baseus Bipow môžete rýchlo nabíjať svoje zariadenie a zabezpečiť si neustále pripojenie. Okrem toho 15W nabíjacia kapacita umožňuje plné nabitie powerbanky v priebehu 8,5 hodiny.

Bezpečnosť používania

Ak hľadáte powerbanku, ktorá dokáže zabezpečiť rýchle a bezpečné nabíjanie, powerbanka Baseus Bipow je vynikajúcou voľbou. Zariadenie má vysokokvalitnú polymér-iónovú batériu, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné nabíjanie. Powerbanka je vybavená pokročilou technológiou BPS, ktorá umožňuje automatické nastavenie napätia, elektrického prúdu a výkonu. Okrem toho je zariadenie vybavené komplexným systémom ochrany, ktorý zabraňuje prepätiu, prebíjaniu, nadprúdu a skratu. Je tiež vybavené teplotnými snímačmi NTC, ktoré regulujú teplotu, aby sa zabránilo prehriatiu.

Navrhnuté pre pohodlie

Používatelia moderných prístrojov potrebujú zariadenia, ktoré sa ľahko ovládajú a monitorujú. Preto je powerbanka Baseus Bipow vybavená LED displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň nabitia batérie v reálnom čase. Okrem toho je zariadenie vybavené používateľsky prívetivým rozhraním, vďaka ktorému sa ľahko ovláda. Kryt powerbanky má na dotyk príjemnú textúru, ktorá odoláva potu a odtlačkom prstov a udržiava ju mimoriadne čistú.

Spoločník snov na cesty

Powerbank Baseus Bipow je praktické, spoľahlivé a prenosné riešenie pre ľudí, ktorí sú neustále na cestách. Na gadget svojej veľkosti obsahuje veľa energie, takže je vynikajúcou voľbou pre cestovateľov na dlhé vzdialenosti. Powerbanka je ľahká, ľahko sa prenáša a spĺňa všetky potrebné medzinárodné normy pre leteckú dopravu, takže je ideálnym spoločníkom na cesty.

Viacnásobné použitie

Powerbanka Baseus Bipow je vybavená všestrannými portami, ktoré umožňujú jej použitie na mnoho rôznych účelov. Môžete ju použiť na napájanie telefónu, notebooku, prenosného ventilátora a ďalších zariadení. Je spoľahlivým riešením na riešenie výpadkov elektrickej energie, vďaka čomu nezmeškáte dôležitý termín projektu. Dlhý pracovný čas a prenosný dizajn zariadenia z neho robia riešenie pre jednotlivcov, ktorí potrebujú zostať v spojení a produktívni.

Špecifikácie

Výrobca Baseus
Model PPBD20
Rozmery 153 x 68,8 x 29,5 mm
Farba Čierna
Typ batérie Polymér-lítiová
Kapacita 20 000 mAh/3,7 V (74 Wh)
Miera premeny energie ≥75%
Vstup micro USB 5V/2A
Vstup USB-C 5V/3A
Výstup USB-C 5V/3A
Výstup USB1/USB2 5V/3A
Celkový výstupný prúd 5V/3A max.

Súčasťou balenia:

  • Powerbank
  • Nabíjací kábel

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (čierna) Powerbank Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (čierna)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required