, , ,

Slúchadlá 1MORE AERO (čierne)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Slúchadlá 1MORE AERO (čierne)

87.75

Aktuálne nedostupné

1more

Slúchadlá 1MORE Aero sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú fantastický zvukový zážitok. Slúchadlá sú integrované s 10 mm meničmi a poskytujú výnimočnú kvalitu zvuku. Technológia Smart Loudness zlepšuje zážitok z počúvania a poskytuje vysokokvalitný zvukový výstup pri akejkoľvek hlasitosti. Slúchadlá sú tiež vybavené technológiou sledovania pohybu hlavy a systémom redukcie šumu QuietMax, ktorý používateľovi zaručuje ten najlepší hudobný zážitok. Slúchadlá zaručujú čistú komunikáciu aj v preplnenom alebo hlučnom prostredí vďaka kvalitnému mikrofónu s algoritmom DNN. Okrem toho sú slúchadlá vybavené 4 režimami ANC, ktoré poskytujú pohlcujúci zvukový zážitok. Ergonomický a vodotesný dizajn slúchadiel zaručuje pohodlie v akýchkoľvek podmienkach.

17 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Úžasná kvalita zvuku

Slúchadlá sú vybavené 10-milimetrovými meničmi, ktoré poskytujú detailný zvuk, dobre vyvážený medzi basmi a výškami s robustnými a hlbokými basmi, ideálny pre hudobných audiofilov. Patentovaná technológia potlačenia hluku QuietMax eliminuje nežiaduce zvuky z okolia až o 42 dB. Okrem toho pomocou technológie Smart Loudness vytvára bohatý zvukový zážitok bez ohľadu na úroveň okolitého hluku.

13 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Prispôsobené pre každú situáciu

Pokročilá technológia ANC slúchadiel Aero, ktorá zahŕňa 4 rôzne režimy, zaručuje výnimočný zvukový zážitok bez ohľadu na situáciu. Režim Adaptive ANC v slúchadlách prispôsobuje úroveň redukcie hluku prostrediu používateľa a poskytuje tak najpohodlnejší zážitok z počúvania. Na druhej strane, režim ANC Strong je ideálny pre hlučné prostredia, ako je verejná doprava, a ANC Mild je ideálny pre chladné prostredia, ako sú kaviarne. Slúchadlá používajú režim WNR počas veterných dní na potlačenie hluku vetra. Režim Transparency zabezpečuje počuteľnosť vonkajších zvukov a poskytuje používateľovi kompletný zvukový zážitok.

16 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Synchronizovaný zvuk a pohyb

Slúchadlá 1MORE Aero sú vybavené technológiou dynamického sledovania pohybu hlavy, ktorá synchronizuje zvuk s pohybmi hlavy používateľa, čím poskytuje realistickejší zážitok ako na živom koncerte. Tento hudobný zážitok je skvelý pre používateľov, ktorí sa chcú ponoriť do hry alebo pútavého filmu.

15 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Konverzácie bez hluku kdekoľvek

Slúchadlá sú vybavené až 3 vysokokvalitnými mikrofónmi, ktoré v kombinácii s algoritmom DNN zabezpečujú čistú komunikáciu v hlučnom prostredí, ako sú rušné nákupné centrá alebo vlaky, kde je veľa hluku v pozadí.

17 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Stabilita pripojenia

Slúchadlá sú vybavené rozhraním Bluetooth 5.2, ktoré zaručuje stabilné, rýchle a neprerušované bezdrôtové pripojenie. Slúchadlá majú optimálny dosah 10 m (v otvorenom priestore) a podporujú pripojenie k dvom zariadeniam súčasne, čo umožňuje používateľovi voľne prepínať medzi zariadeniami. Táto funkcia zaručuje, že používateľ nikdy nezmešká telefonický hovor, zatiaľ čo sa venuje práci na svojom notebooku, okrem mnohých iných prípadov.

12 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Predĺžená životnosť batérie

Slúchadlá majú výdrž až 7 hodín pri vypnutom režime ANC. Na druhej strane, keď je režim ANC zapnutý, poskytujú až 5 hodín neprerušovaného hudobného zážitku. Slúchadlá sa dodávajú s nabíjacím puzdrom, ktoré predlžuje výdrž batérie na 28 hodín. Slúchadlá majú možnosť rýchleho nabíjania, ktoré je kompatibilné s technológiou Qi. Preto len 15 minút nabíjania zabezpečí tri hodiny nepretržitého prehrávania hudby.

15 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dokonalý spoločník na každý deň

Ľahký ergonomický dizajn slúchadiel zaručuje maximálne pohodlie, pričom každé slúchadlo váži len 4,9 gramu. Okrem toho majú slúchadlá stupeň vodotesnosti IPX5, čo používateľovi umožňuje používať ich pri potení alebo v daždi. Slúchadlá sa dodávajú so špeciálnou aplikáciou 1MORE Music s až 12 nastaveniami ekvalizéra, ktoré prispôsobili slúchadlá preferenciám používateľa.

11 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dotykové ovládanie

Slúchadlá sú vybavené presnými dotykovými panelmi, ktoré uľahčujú ich ovládanie. Používatelia môžu ovládať prehrávanie hudby, nastavenie hlasitosti a prijímať/uskutočňovať hovory priamo zo slúchadiel. Okrem toho môžu pomocou dotykového panela aktivovať služby inteligentného hlasového asistenta, napríklad Siri alebo Google Assistant.

12 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Specification:

Výrobca1MORE
NázovAERO
ModelES903
FarbaČierna
Snímače10 mm
Impedancia32Ω
Frekvenčná odozva20 Hz – 20 kHz
Verzia Bluetooth5.2
Rozsah10 m (otvorený priestor)
Protokoly BluetoothHFP / A2DP / AVRCP
Kapacita batérie40 mAh x2 (slúchadlá)
450 mAh (puzdro)
Čas nabíjania1 h (slúchadlá)
2 h (puzdro)
Prevádzkový časAž 7 h
Až 28 h (s puzdrom)
Vstup5V=1A
Nabíjacie rozhranieUSB-C
VodotesnosťIPX5
Hmotnosť jedného slúchadla4,9 g
Hmotnosť puzdra45,2 g
Rozmery slúchadielPribližne 39 x 20 x 24 mm
Rozmery puzdraPribližne 62 x 56 x 26 mm
Prosím o kontrolu zadaného e-mailu.
Váš e-mail sa už nachádza v našom zozname.
Zadaný bezpečnostný kód bol nesprávny
Ďakujeme za prihlásanie k odberu 🙂