, , ,

Slúchadlá 1MORE ColorBuds 2 (čierne)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Slúchadlá 1MORE ColorBuds 2 (čierne)

48.41

Aktuálne nedostupné

1more

Zažite hudbu ako nikdy predtým so slúchadlami 1MORE ColorBuds 2 v čiernej farbe. Tieto slúchadlá sú vybavené 7-milimetrovými meničmi, ktoré vyzdvihnú to najlepšie z vašich obľúbených skladieb, a sú vybavené technológiou Bluetooth 5.2, ktorá zabezpečuje stabilné pripojenie. Slúchadlá obsahujú funkciu ANC, ktorá vám umožňuje ovládať to, čo počujete. Vďaka prevádzkovej dobe až 24 hodín si môžete vychutnávať hudbu celé hodiny a môžete ich bezdrôtovo dobíjať. A napokon, funkcia SoundID umožňuje prispôsobiť výkon slúchadiel vašim preferenciám.

7 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Počujte každý detail

Slúchadlá ColorBuds 2 sú vybavené 7-milimetrovými dynamickými meničmi, ktoré zabezpečujú minimálne skreslenie a obnovujú pôvodný tón zvuku. Preto tieto slúchadlá 1MORE poskytujú vynikajúci, vyvážený zvuk s vysokým rozlíšením a výraznými basmi. Tieto slúchadlá podporujú aj technológiu SoundID. Pomocou aplikácie 1MORE Music si môžete vytvoriť zvukový profil podľa svojich preferencií a vychutnať si personalizované počúvanie.

6 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dokonalé riešenie na hranie hier

So slúchadlami ColorBuds 2 TWS sa už nikdy nebudete musieť obávať oneskorení spôsobených problémami so synchronizáciou zvuku a obrazu. Adaptívne kodeky aptX, TM a AAC zaručujú dokonalú synchronizáciu obrazu a zvuku. Tieto slúchadlá 1MORE podporujú aj technológiu Bluetooth 5.2, ktorá v kombinácii s čipovou sadou Qualcomm zaručuje rýchly a spoľahlivý prenos. Teraz môžete rýchlo reagovať na pohyby súpera a zabezpečiť si ďalšie víťazstvo.

4 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Potlačenie šumu ANC a režim transparentnosti

Počúvajte len to, čo chcete počuť. Slúchadlá ColorBuds 2 sú vybavené technológiou potlačenia šumu ANC, ktorá vám umožní počúvať zvuk podľa vášho výberu bez toho, aby okolité zvuky rušili vaše sústredenie. Ak chcete zostať v kontakte s okolím a počúvať dôležité oznámenia, vyberte režim Transparency.

5 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Vysokokvalitné mikrofóny

Slúchadlá ColorBuds 2 sú vybavené až štyrmi mikrofónmi s aktívnym potlačením šumu cVc 8.0. To počas telefonických hovorov účinne filtruje zbytočný hluk z pozadia a zabezpečuje, že volajúci počuje každé vaše slovo, aj keď hovoríte na preplnenom mieste.

5 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Až 24 hodín prevádzky

Počúvajte hudbu bez prerušenia, nech ste kdekoľvek. Slúchadlá poskytujú až 8 hodín prevádzky na jedno nabitie (bez ANC) a nabíjacie puzdro tento čas predlžuje na 24 hodín. Obávate sa, že sa vám slúchadlá vybijú v nesprávny čas? Stačí 15 minút nabíjania, aby ste získali ďalšie 2 hodiny. Energiu slúchadiel obnovíte pomocou priloženého kábla USB-C alebo bezdrôtovo.

5 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Praktické riešenia

slúchadlá 1MORE ColorBuds 2 sa automaticky spárujú so zariadením, ku ktorému boli naposledy pripojené, hneď ako otvoríte nabíjacie puzdro. Keď si ich vyberiete z uší, prehrávanie hudby sa preruší, kým si ich nevložíte späť. Okrem toho majú úroveň odolnosti voči vode IPX5, takže môžete bez obáv počúvať svoju obľúbenú hudbu počas intenzívneho tréningu.

7 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dotykové ovládanie

Už nemusíte siahať do vrecka pre smartfón, aby ste pozastavili alebo obnovili prehrávanie, prijali prichádzajúci hovor alebo aktivovali hlasového asistenta. Slúchadlá ColorBuds 2 sú vybavené dotykovými panelmi na pohodlné ovládanie. Z aplikácie 1MORE Music môžete vykonávať zmeny nastavení a užívať si pohodlie podľa svojich predstáv.

5 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Ergonomický dizajn

slúchadlá 1MORE vám dobre padnú do uší bez toho, aby spôsobovali nepohodlie, a sú mimoriadne ľahké. Hmotnosť jedného slúchadla nepresahuje 4,9 g. Sú tiež štýlové a vďaka UV povlaku sú odolné voči škvrnám a odtlačkom prstov.

4 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Súčasťou balenia:

  • Slúchadlá x1
  • Nabíjacie puzdro x1
  • Nabíjací kábel USB-C x1
  • Pár vymeniteľných krytov (XS, S, L) x3
  • Používateľská príručka x1

Špecifikácia: V balení sa nachádza: 1:

Výrobca 1MORE
Model ES602
Kapacita batérie slúchadla 55 mAh
Kapacita batérie nabíjacieho puzdra 410 mAh
Prevádzkový čas keď je zapnutá funkcia ANC: 6 hodín alebo 18 hodín (s nabíjacím puzdrom); keď je funkcia ANC vypnutá: 8 hodín alebo 24 hodín (s nabíjacím puzdrom)
Čas nabíjania slúchadla 70 minút
Čas nabíjania nabíjacieho puzdra 85 minút
Vstup 5V/1A
Impedancia 32Ω
Typ Bluetooth 5.2
Dosah Bluetooth do 10 m
Protokoly Bluetooth HFP / A2DP / AVRCP
Prevádzková teplota 0 °C až 45 °C
Hmotnosť slúchadla 4.9 g
Hmotnosť nabíjacieho puzdra 34.5 g
Rozmery slúchadla 27 x 21 x 20 mm
Rozmery nabíjacieho puzdra 60 x 30 x 38 mm
Farba Čierna
Prosím o kontrolu zadaného e-mailu.
Váš e-mail sa už nachádza v našom zozname.
Zadaný bezpečnostný kód bol nesprávny
Ďakujeme za prihlásanie k odberu 🙂