, ,

Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel

53.08

Aktuálne nedostupné

Sonoff

Nástenný vypínač Sonoff NSPanel Smart Scene je zariadenie, ktoré umožňuje prístup k širokému spektru funkcií inteligentnej domácnosti prostredníctvom jediného ovládacieho panela. Môžete ovládať svoje zariadenia, vyberať scény a dokonca kontrolovať počasie. Zariadenie podporuje pripojenie Wi-Fi a je kompatibilné s mnohými inteligentnými asistentmi, ako sú Amazon Alexa, Google Assistant, Siri a Alice. Vypínač sa môže pochváliť viacerými funkciami vrátane používateľsky prívetivého dotykového panela HMI, dvoch fyzických vypínačov, termostatu a ďalších.

514 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Panel HMI – používateľsky prívetivé ovládanie

Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel je vybavený dotykovým panelom HMI, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k mnohým užitočným funkciám. Prostredníctvom tohto panelu môžete ovládať osvetlenie, nastavovať klimatizáciu a ďalšie funkcie. Okrem možnosti dotykovej obrazovky má tento vypínač 2 fyzické tlačidlá, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie 2 zariadení.

181 10 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Jednoduchšie ovládanie osvetlenia

Tento vypínač je ideálny na ovládanie osvetlenia, pretože umožňuje ovládať inteligentné žiarovky alebo LED pásky, ktoré sú s ním spárované. Parametre týchto zariadení môžete nastaviť niekoľkými dotykmi na paneli HMI. Či už chcete svetlo zosvetliť, stlmiť alebo zmeniť jeho teplotu/farbu, spínač ponúka jednoduché riešenie. Jedinečnú atmosféru pre akúkoľvek príležitosť vytvoríte za pár okamihov!

368 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Vytváranie inteligentných scén a plánov

Nástenný vypínač Sonoff NSPanel Smart Scene vám umožňuje prispôsobiť si inteligentné zariadenia tak, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu. Môžete vytvoriť prevádzkové plány pre vybrané spotrebiče, napríklad vypnutie svetla v spálni o 23.00 h, keď idete spať. Okrem toho môžete vytvárať inteligentné scény. Jediným stlačením tlačidla môžete zapnúť vykurovanie, jemné osvetlenie a začať sledovať film. Vypínač môže podporovať až 8 widgetov.

583 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Diaľkové ovládanie s aplikáciou

Panel NSPanel je kompatibilný s aplikáciou eWeLink, ktorá vám umožní ovládať spárovaná zariadenia zo smartfónu. Svoje inteligentné domáce zariadenia môžete spravovať, nech ste kdekoľvek na svete. Niekoľkými kliknutiami môžete zmeniť nastavenia alebo skontrolovať, či ste doma nenechali zapnuté nejaké osvetlenie.

541 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Ovládanie hlasovými príkazmi

Sonoff NSPanel umožňuje používať hlasové príkazy prostredníctvom aplikácií Google Assistant, Siri, Amazon Alexa a Alice. Môžete tak ovládať svoje zariadenia bez toho, aby ste museli siahnuť po smartfóne. Hlasovým príkazom môžete zapnúť osvetlenie alebo klimatizáciu, čo vám poskytne väčšie pohodlie.

140 11 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Možnosť zoskupovania zariadení

Prepínač umožňuje zoskupovať zariadenia rovnakého typu. Týmto spôsobom môžete ovládať nielen každé zariadenie zvlášť, ale aj všetky súčasne. Ak chcete napríklad zapnúť svetlá v kuchyni a na chodbe, nemusíte zapínať každú lampu alebo žiarovku zvlášť. Spínač vám umožní zoskupiť ich a ovládať ich spoločne. Vybrané nastavenia môžete tiež kedykoľvek jednoducho zmeniť.

296 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Zabudovaný termostat

Tento vypínač sa môže pochváliť termostatom a pokročilými snímačmi, ktoré zisťujú okolitú teplotu. Zariadenie môžete spárovať s vykurovacím zariadením alebo klimatizáciou a termostat bude automaticky pracovať podľa vašich preferencií. Môžete nastaviť rôzne teploty pre rôzne časti dňa, napríklad 20 °C od poludnia do večera a 23 °C v noci. NSPanel zabezpečí, aby vaše vykurovacie zariadenie a klimatizácia udržiavali správnu teplotu.

466 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Zobrazenie počasia v reálnom čase

Panel NSPanel dokáže vďaka pripojeniu Wi-Fi zobrazovať počasie v reálnom čase. Ľahko si môžete skontrolovať informácie o teplote vo vnútri a vonku vášho domu a tiež to, či je vonku slnečno, zamračené alebo daždivo. Táto funkcia môže byť užitočná pri odchode z domu, najmä keď sa potrebujete rozhodnúť, či máte mať pri sebe dáždnik alebo nie.

664 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Široká kompatibilita

Inteligentný nástenný vypínač Smart Scene dokáže spolupracovať s väčšinou výrobkov Sonoff, ako sú vypínače, zásuvky, žiarovky a LED pásy. Umožňuje tiež ovládať vybrané zariadenia Philips Hue, čo vám dáva veľa možností prispôsobenia a vytvorenia inteligentného domáceho systému na mieru podľa vašich preferencií.

253 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Čo je súčasťou balenia

  • Prepínač NSPanel
  • 2x skrutky
  • Používateľská príručka
ZnačkaSonoff
ModelNSPanel-EU
Vstup100-240V ~ 50/60Hz 4A max.
Výstup100-240V ~ 50/60Hz, 2A / kanál, spolu 4A
Zaťaženie LED150W 110V / kanál, 300W 110V spolu
Wi-FiIEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Štandard Bluetooth4.2 BLE
Displej3.5″ TFT
Rozlíšenie displeja480x320px
Podporované systémyAndroid, iOS
Materiál škrupinyPC V0 + CRS + tvrdené sklo
Rozmery86x86x41,7 mm
CertifikátyCE, CQC, SRRC, RoHS

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel Inteligentný nástenný vypínač Sonoff NSPanel
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required