Inteligentné hodinky Colmi SKY 8 (čierne)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Inteligentné hodinky Colmi SKY 8 (čierne)

36.43

Aktuálne nedostupné

Colmi

Komplexný prehľad zariadenia Colmi SKY 8

Inteligentné hodinky Colmi SKY 8 sú vybavené množstvom funkcií, ktoré uspokoja vaše špecifické potreby. Či už ste vášnivý fitnes nadšenec, alebo len hľadáte spoľahlivé zariadenie na sledovanie svojich každodenných aktivít, SKY 8 vám má čo ponúknuť. Tieto elegantné a ľahké inteligentné hodinky sa môžu pochváliť veľkým 1,3-palcovým HD displejom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií. Poskytuje tiež upozornenia na prichádzajúce správy v reálnom čase a zároveň má až 20-dňovú výdrž batérie v pohotovostnom režime. Okrem toho má stupeň vodotesnosti IP67, ktorý zaručuje jeho odolnosť.

562 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Prispôsobiteľný HD displej pre pohodlie

Farebný dotykový displej Colmi SKY 8 s uhlopriečkou 1,3 palca a rozlíšením 240 × 240 pixelov ponúka jasný a čitateľný obraz v rôznych svetelných podmienkach. Zažijete jednoduchosť a pohodlie pri čítaní oznámení a používaní dostupných funkcií. Jeho vzhľad si dokonca môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Vyberte si z ponuky dostupných vzorov obrazovky alebo nahrajte svoju obľúbenú fotografiu a dodajte inteligentným hodinkám personalizovaný vzhľad.

695 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Prevezmite kontrolu nad svojím zdravím

Hodinky Colmi SKY 8 vám umožňujú starať sa o svoje zdravie monitorovaním srdcového tepu, krvného tlaku a saturácie kyslíka. S týmto zariadením môžete ľahko a efektívne sledovať informácie o svojom zdraví. Zariadenie SKY 8 je vybavené aj funkciou monitorovania spánku, ktorá zisťuje fázy vášho spánku, čo vám môže pomôcť udržiavať zdravý spánkový režim. Konečne budete mať pokojný spánok, ktorý si zaslúžite.

486 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Ideálne pre športovcov a fitnes nadšencov

Pre športovcov a fitnes nadšencov sú inteligentné hodinky Colmi SKY 8 vynikajúcou voľbou. Zariadenie je vybavené 16 športovými režimami a pomôže vám počítať kroky, sledovať prejdené vzdialenosti a monitorovať množstvo spálených kalórií. Má tiež pokročilé algoritmy a presné snímače, ktoré vám pomôžu plánovať tréningy a sledovať vaše pokroky; či už ide o beh, bicyklovanie, plávanie, tanec alebo horolezectvo, SKY 8 vás pokryje.

535 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Už nikdy nezmeškáte dôležité upozornenie

Schopnosť inteligentných hodiniek poskytovať upozornenia na prichádzajúce správy v reálnom čase zaručuje, že už nikdy nezmeškáte dôležitú správu. Jednoducho pripojte inteligentné hodinky k telefónu a prijímajte oznámenia pre všetky aplikácie, ktoré máte povolené. Už nemusíte opakovane kontrolovať telefón, či ste niečo nezmeškali. Teraz budete dostávať všetky oznámenia priamo na svoje zápästie.

679 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dodajte svojmu životu zábavu vďaka ďalším skvelým funkciám

Zariadenie Colmi SKY 8 ponúka viac než len sledovanie zdravotného stavu a kondície. Zariadenie je vybavené jednoduchými hrami, ktoré vám pomôžu zabaviť sa – ideálne na dlhé cesty do práce alebo pri čakaní v rade. Okrem toho môžete pohodlne pristupovať k aktualizáciám počasia tak, že zdvihnete zápästie a skontrolujete predpoveď. Pomocou neho môžete na diaľku ovládať hudobný prehrávač v telefóne. Možnosti sú nekonečné!

612 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Dlhá výdrž batérie a prispôsobenie vašim potrebám

Dlhá výdrž batérie zariadenia Colmi SKY 8 vám umožní venovať sa svojmu dňu bez toho, aby ste sa museli starať o časté nabíjanie. Vďaka až 5-7 dňovej výdrži na plne nabitú batériu si ho môžete vziať na dlhšie cesty bez obáv z vybitia energie. Jeho pohotovostný režim má ešte dlhšiu výdrž batérie, a to až 20 dní. Tieto inteligentné hodinky sa tiež mimoriadne pohodlne nosia a sú ľahké. Je vodotesný a prachotesný, takže je ideálny na používanie v exteriéri. Dodáva sa v štyroch farebných variantoch vrátane čiernej, bielej, ružovej a zlatej, takže si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vašej osobnosti.

386 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Čo je súčasťou balenia

  • Inteligentné hodinky Colmi SKY 8
  • Magnetický nabíjací kábel
  • Používateľská príručka
Značka Colmi
Model SKY 8
Farba Čierna
Rozmery 43.5×49,5×10,4 mm
Hmotnosť 36g
Materiál ABS + PC
Materiál (remienok) Silikón
Šírka remienka 22 mm
Čip GR5515
Blesk RAM 256KB, ROM 64MB
Verzia Bluetooth 5.1
Dosah Do 10 m
Displej 1.3″ TFT, 240×240 pixelov
Vodotesnosť IP67
Kapacita batérie 200 mAh
Typ batérie Lítiový polymér
Spôsob nabíjania 2-kolíkový magnetický kábel
Čas nabíjania Približne 2 h
Pracovný čas Približne 5-7 dní
Pohotovostný čas Až 20 dní
Podporované systémy Android 4.4 alebo novší, iOS 8.0 alebo novší
Aplikácia Da Fit
Aktualizácie OTA
Podporované jazyky (smartwatch) Angličtina, čínština, japončina, kórejčina, nemčina, francúzština, španielčina, arabčina, ruština, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina, portugalčina, poľština, čeština
Podporované jazyky (aplikácia) Angličtina, zjednodušená čínština, japončina, kórejčina, nemčina, francúzština, španielčina, arabčina, ruština, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina, portugalčina, holandčina, poľština, švédčina, fínčina, dánčina, nórčina, maďarčina, čeština, bulharčina, rumunčina , slovenčina, lotyština, indonézština, thajčina, turečtina, vietnamčina, hindčina, paštúnčina, litovčina, estónčina, slovinčina, chorvátčina, gréčtina
Kategória:

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Inteligentné hodinky Colmi SKY 8 (čierne) Inteligentné hodinky Colmi SKY 8 (čierne)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required