, ,

Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-507+FW-5020E (biela)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-507+FW-5020E (biela)

47.25

Aktuálne nedostupné

FairyWill

Získajte úžasný a žiarivý úsmev so sonickou zubnou kefkou FairyWill FW507 schválenou ADA, ktorá vibruje až 40 000-krát za minútu a má päť možností režimu čistenia. Má inteligentný dvojminútový časovač a na jedno nabitie vydrží až 30 dní. Okrem toho je súčasťou tejto sady aj irigátor FairyWill 5020E s tromi režimami čistenia a 300 ml nádržkou na vodu, ktorý vám pomôže dôkladne vyčistiť zuby.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/2

Dôkladné čistenie

Frekvencia vibrácií sonickej zubnej kefky FW507 vyčistí vaše zuby len za 2 minúty a každých 30 sekúnd poskytuje inteligentnú pripomienku na zmenu oblasti, ktorú si čistíte. Zubná kefka sa po dvoch minútach automaticky vypne.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/6

Prispôsobiteľné režimy čistenia

Činnosť zubnej kefky si môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám vďaka piatim variabilným režimom, ktoré sú k dispozícii. Režim Clean je vhodný na každodenné používanie, zatiaľ čo režim White odstraňuje odolné škvrny a zubný kameň. Režim Massage stimuluje ďasná a režim Polish leští predné zuby. K dispozícii je aj jemný režim Sensitive.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/5

Vodotesný dizajn

Zubná kefka je navrhnutá na používanie v sprche alebo vo vani s vodotesnosťou IPX7, ktorá umožňuje bezpečné používanie bez toho, aby bola ohrozená kvalita zariadenia. Po každom použití ju tiež môžete opláchnuť pod tečúcou vodou, čím zabezpečíte jej dlhšiu životnosť a zabránite hromadeniu baktérií.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/4

Vymeniteľné koncovky zubnej kefky

súčasťou súpravy sú 4 náhradné koncovky zubnej kefky, takže sa o ne môžete podeliť s rodinou alebo si ich ponechať ako náhradné. Farebné štetinky špičiek po čase vyblednú, čo je spoľahlivý signál, že je čas ich vymeniť.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/1

Dlhá životnosť batérie

Batéria zubnej kefky vydrží na jedno nabitie až 30 dní a jej dobitie trvá približne štyri hodiny. Rozsah napätia zubnej kefky 110 – 240 V znamená, že ju môžete pripojiť k rôznym nabíjačkám vrátane bežnej zásuvky, powerbanky alebo batérie notebooku.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/3

Kompletná ústna hygiena

Irigátor účinne čistí zuby a zároveň poskytuje hĺbkovú masáž ďasien a zlepšenie krvného obehu. Pulzná technológia umožňuje prúdu vody s tlakom 30 – 100 PSI dostať sa do neprístupných oblastí vašich úst. Odstraňuje 99,99 % zvyškov jedla a zubného kameňa, čím ponúka kompletnú ústnu hygienu.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/10

Tri režimy používania

Irigátor má tri režimy čistenia, ktoré si môžete prispôsobiť svojim individuálnym potrebám. Režim Clean je ideálny na každodenné používanie, režim Soft je vhodný pre ľudí s citlivými zubami, zatiaľ čo režim Massage poskytuje účinné čistenie aj masáž ďasien.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/13

Praktická nádržka na vodu

Nádržka na vodu s objemom 300 ml je veľkoryso dimenzovaná, takže vám umožní dôkladné čistenie zubov bez častého dopĺňania. Konštrukcia nádržky zabraňuje úniku vody a je ľahko odnímateľná a čistiteľná, čo zabezpečuje hygienu.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/12

Štyri vymeniteľné trysky

Táto súprava sa dodáva so štyrmi vymeniteľnými tryskami, ktoré sa dajú otáčať o 360° a sú pomerne dlhé, takže ponúkajú ľahký prístup k ťažko dostupným miestam vašich úst. Odporúčame vymieňať hlavice trysiek každé tri mesiace, aby sa zachovala dobrá hygiena a zabránilo sa hromadeniu baktérií.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/11

Dlhá životnosť batérie

Konštrukcia bezdrôtového irigátora vám poskytuje veľkú flexibilitu. Jeho lítiová batéria vydrží na jedno nabitie až 21 dní a možno ju pripojiť do bežnej zásuvky alebo do portu USB. Nabíjanie trvá približne štyri hodiny.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/15

Vodotesný dizajn

Irigátor je vodotesný s krytím IPX7, čo umožňuje bezpečné používanie v sprche alebo vo vani. Dvojito utesnená konštrukcia účinne zabraňuje prípadnému úniku vody a udržiava zariadenie vo funkčnom stave. Okrem toho sa dá irigátor ľahko čistiť a udržiavať.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/14

Ľahký a prenosný

Kompaktný dizajn zavlažovača FairyWill 5020E je ľahký a prenosný, perfektne padne do ruky a poskytuje pohodlie počas používania. Môžete si ho ľahko zbaliť a vziať na dovolenku bez toho, aby zaberal u veľa miesta v batožine.

Fairywill/FW-5020E-FW-507-white/18

Čo je súčasťou balenia?

  • Sonická zubná kefka
  • 4 náhradné koncovky zubnej kefky
  • Irigátor
  • 4 irigačné trysky
  • Nabíjací kábel
  • Záručný list
  • Návod na použitie

Špecifikácie sonickej zubnej kefky:

Výrobca FairyWill
Model FW507
Farba Biela
Frekvencia vibrácií Až 40 000 za minútu
Vodotesnosť IPX7
Prevádzkový čas Až 30 dní
Čas nabíjania Približne 4 hodiny

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-507+FW-5020E (biela) Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-507+FW-5020E (biela)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required