, ,

Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-5020E + FW-E11 (čierna)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-5020E + FW-E11 (čierna)

55.25

Aktuálne nedostupné

FairyWill

Sonická zubná kefka FairyWill FW-E11 a sada irigátora FW-5020E sú exkluzívne navrhnuté na optimálne a dôkladné čistenie zubov. Táto súprava je vybavená 5 režimami čistenia, 4 vymeniteľnými hlavicami kefky, 3 režimami čistenia a 4 tryskami pre irigátor, ktoré vám zabezpečia tú najlepšiu starostlivosť o ústnu dutinu.

Sonická zubná kefka FairyWill FW-E11 poháňaná vysokofrekvenčnými vibráciami s rýchlosťou až 40 000 za minútu sa ľahko dostane aj do ťažko prístupných miest, kam sa bežné zubné kefky nedostanú. Inteligentný časovač zabudovaný v zubnej kefke E11 zabezpečuje presnú kontrolu času čistenia zubov a každých 30 sekúnd vám pripomenie, aby ste prešli na inú časť úst.

Irigátor FairyWill FW-5020E je účinný nástroj na odstránenie až 99,99 % zvyškov jedla a zubného povlaku z vašich zubov. Vďaka 3 rôznym režimom čistenia si môžete prevádzku prispôsobiť podľa svojich potrieb. Nádržka na vodu s objemom 300 ml je viac než dostatočná na to, aby ste si mohli dôkladne vyčistiť zuby a vyhli sa častému dopĺňaniu vody.

Jemné čistenie

Zdokonalená pulzačná technológia irigátora FW-5020E umožňuje prúdom vody s tlakom 30 – 100 PSI dosiahnuť ťažko čistiteľné miesta v ústach. Prístroj účinne odstraňuje všetky usadeniny zubného povlaku a masíruje ďasná, čím zlepšuje cirkuláciu krvi a udržiava vaše zuby zdravé a žiarivé.

3 režimy prevádzky

Vďaka 3 režimom čistenia si môžete prevádzku irigátora prispôsobiť podľa svojich potrieb. Režim čistenia s 1800 osciláciami za minútu je ideálny na každodenné používanie. Jemný režim s 1400 osciláciami za minútu je vhodný pre ľudí s citlivými zubami, zatiaľ čo masážny režim kombinuje 1400-1800 vibrácií za minútu a dôkladne vyčistí vaše ďasná.

Praktická nádržka na vodu

Kapacita 300 ml vody irigátora FairyWill FW-5020E zaručuje, že si môžete dôkladne vyčistiť zuby bez toho, aby ste museli nádržku často dopĺňať. Nádržka na vodu je vhodne navrhnutá na jednoduché čistenie, čím sa zabráni hromadeniu baktérií.

Dlhý pracovný čas

Bezdrôtové vyhotovenie irigátora vám poskytuje neobmedzenú voľnosť pohybu a jeho odolná lítiová batéria umožňuje pracovať až 21 dní na jedno nabitie. Proces dobíjania je pomerne rýchly, úplné nabitie trvá len 4 hodiny a zariadenie možno dobíjať pomocou nabíjačky, powerbanky alebo notebooku prostredníctvom kábla USB, ktorý je súčasťou balenia.

Ľahký a prenosný

Irigátor FairyWill FW-5020E je ľahký a prenosný, takže sa s ním dá pohodlne pohybovať. Jeho ergonomický dizajn vám dokonale padne do ruky bez toho, aby vám spôsoboval nepohodlie, vďaka čomu je vhodný na cestovanie.

Sonická zubná kefka

Zubná kefka FairyWill FW-E11 využíva vysokofrekvenčné sonické vibrácie na odstránenie až 100 % škvŕn, zvyškov jedla a nečistôt vytvárajúcich zdravé zuby a ďasná. Vďaka piatim režimom dokáže vyhovieť rôznym preferenciám používateľov. Režim Sensitive je vynikajúci pre ľudí s citlivými zubami, zatiaľ čo režim White uľahčuje bielenie zubov.

Inteligentný časovač

Zubná kefka je vybavená inteligentným časovačom, ktorý vám každých 30 sekúnd pripomenie, aby ste zmenili oblasť čistenia, a po 2 minútach sa automaticky vypne. Táto funkcia je užitočná pri zabezpečovaní toho, aby ste si zuby čistili odporúčaný čas, a môže vám pomôcť udržiavať dobré návyky ústnej hygieny.

Rýchle nabíjanie

Zubná kefka FairyWill FW-E11 sa úplne nabije len za približne 2 hodiny a na plné nabitie vydrží až 30 dní. Je vybavená technológiou rýchleho nabíjania, vďaka ktorej je jej používanie pohodlné a jednoduché.

Vezmite si ju na ďalší výlet

Zubná kefka a irigátor sú vodotesné a kompatibilné s napájacími systémami 110-240 V, takže sú ideálne na použitie doma alebo na cestách. Vďaka kompaktnému a prenosnému dizajnu týchto zariadení sú obzvlášť vhodné na každodenné používanie a balenie na cesty.

Ďalšie funkcie

Okrem zubnej kefky a irigátora sa táto súprava dodáva so 4 vymeniteľnými hlavicami kefky a 4 tryskami irigátora, čo zaručuje, že tento prístroj môžete používať pomerne dlho bez obáv o výmenu alebo náklady na údržbu.

Špecifikácie

Značka FairyWill
Model FW-E11 (sonická zubná kefka)
Frekvencia vibrácií Až 40 000 vibrácií za minútu
Vodotesnosť IPX7
Čas nabíjania Približne 2 hodiny
Zdroj napájania DC 3,7 V
Napätie 110-240V
Spotreba energie 1-1.8W
Štetiny Nylon DuPont
Materiál ABS/TPE
Značka FairyWill
Model FW-5020E (zavlažovač)
Farba Čierna
Napájanie 5

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-5020E + FW-E11 (čierna) Sonická zubná kefka so súpravou koncoviek a zásobníkom na vodu FairyWill FW-5020E + FW-E11 (čierna)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required