, , ,

Fén na vlasy Soocas H5 (strieborný)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Fén na vlasy Soocas H5 (strieborný)

53.66

Aktuálne nedostupné

Soocas

Sušič vlasov SOOCAS H5 má elegantný strieborný dizajn a výkonný motor s rýchlosťou až 20 000 otáčok za minútu. Vyžaruje až 10 miliónov záporných iónov a dodáva sa s príslušenstvom, ktoré vám pomôže ľahko upraviť vlasy. Tu je dôvod, prečo by ste ho mali vyskúšať:
2438 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Komplexná starostlivosť

S fénom SOOCAS H5 môžete dosiahnuť zdravšie a lesklejšie vlasy. Sušič šetrne vysúša a zlepšuje statickú elektrinu, štiepenie končekov a krepovatenie. Rozlúčte sa s týmito problémami a matne vyzerajúcimi vlasmi. Používaním sušiča H5 budú vaše vlasy lesklé, hladké a budú vyzerať úžasne!
2278 2 Technológie, ktoré Vám rozumejú

4 pracovné režimy

Sušič SOOCAS je vybavený 4 režimami, ktoré vám umožnia rýchlo alebo pomaly vysušiť vlasy teplým vzduchom. Môžete si tiež vybrať prirodzený poryv vetra alebo režim cirkulácie. Režim cirkulácie suší 5 sekúnd horúcim vzduchom a potom 3 sekundy studeným, vďaka čomu budete mať dobre vysušené a zároveň svieže vlasy. Medzi jednotlivými režimami môžete voľne prepínať a prispôsobiť sušič svojim potrebám a čoskoro sa môžete tešiť zo zdravých a hladkých vlasov.
1834 5 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Rýchly, účinný, praktický

Sušič vlasov H5 je praktické riešenie, ktoré pracuje rýchlo, efektívne a rovnomerne. Jeho výkonný motor, 6 lopatiek ventilátora, výkon 1800 W a špirálový dizajn výstupu vzduchu pomáhajú vysušiť vlasy v okamihu bez toho, aby boli vystavené horúcemu vzduchu, ktorý by ich mohol poškodiť alebo spôsobiť tvorbu šupín. Na sušič H5 sa môžete spoľahnúť pri vynikajúcej starostlivosti o vlasy a dosiahnuť výsledky, po ktorých túžite.
1584 6 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Sila aniónov

Vďaka vysokej koncentrácii aniónov dokáže sušič vlasov SOOCAS H5 vaše vlasy vyhladiť, dodať im lesk a hydratáciu. Zabudnete tiež na rozštiepené končeky. Milióny záporných iónov sa dokážu postarať o váš vzhľad a dodať vám krásne vlasy, ktorými sa môžete pýšiť.
2020 4 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Užitočné príslušenstvo

Sušič vlasov H5 sa dodáva s praktickým príslušenstvom, ako je 360° nastaviteľný koncentrátor, ktorý vám uľahčí úpravu vlasov podľa vašich predstáv. Súčasťou je aj praktické puzdro, ktoré uľahčuje skladovanie a cestovanie s fénom. Či už ste doma alebo na dovolenke, môžete mať krásny účes, nech ste kdekoľvek!
2166 3 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Úplná ochrana

Sušič vlasov SOOCAS H5 je navrhnutý s ohľadom na vašu bezpečnosť. Má dvojitú sieťku, ktorá oddeľuje vaše vlasy od ventilátora, čím sa minimalizuje riziko zapletenia. Dvojvrstvová izolácia koncentrátora zaručuje, že sa nespálite. Teplota vzduchu stúpa rovnomerne, aby sa znížilo riziko poškodenia vašich vlasov, a v prípade prehriatia sa zariadenie automaticky vypne. Na sušič H5 sa môžete spoľahnúť pri pohodlnej a bezpečnej starostlivosti o vlasy.
905 9 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Pohodlné používanie

Sušič vlasov H5 sa dodáva s dlhým, 1,7-metrovým káblom, ktorý vám umožní pohodlný pohyb pri vysúšaní vlasov. Jeho používanie je jednoduché vďaka jedinému tlačidlu na zapnutie a ďalšiemu na nastavenie rýchlosti. O aktuálnom režime prevádzky vás budú informovať LED diódy umiestnené na kryte sušiča. Sušič H5 môžete ovládať jednoducho a pohodlne.
1143 8 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Úžasný dizajn

Sušič vlasov SOOCAS H5 je mimoriadne praktický, ľahký a dobre padne do ruky. Váži len 510 g, čo je toľko ako bežná fľaša s vodou, takže môžete zabudnúť na ťažké prístroje, ktoré robia z vysúšania vlasov náročnú a únavnú výzvu. Sušič sa dodáva v dvoch farebných verziách, striebornej a červenej, a má štýlový, futuristický dizajn. Vyberte si ten ideálny pre vás a užite si funkčné a zároveň elegantné zariadenie, ktoré sa postará o vaše vlasy.
1374 7 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Súčasťou balenia je

  • sušič
  • koncentrátor
Výrobca Soocas
Model H5
Farba Strieborná
Napájanie 1800 W
Maximálna rýchlosť 20000 otáčok za minútu
Funkcie Teplý vzduch / Studený vzduch / Ionizácia
Dĺžka kábla 1.7 metrov

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Fén na vlasy Soocas H5 (strieborný) Fén na vlasy Soocas H5 (strieborný)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required