, ,

Menič napätia Green Cell Inwerter 12V / 230V 2000W/4000W (čistá sínusoida)

Dostupnosť:

Aktuálne nedostupné

Záruka: 24 mesiacov

Menič napätia Green Cell Inwerter 12V / 230V 2000W/4000W (čistá sínusoida)

240.85

Aktuálne nedostupné

Green Cell

Šikovný a pohodlný menič napätia

Úvod

Invertor Green Cell 12V/230V 2000W/4000W je menič napätia, ktorý sa označuje aj ako menič alebo invertor. Toto šikovné zariadenie je určené na premenu jednosmerného napätia z autobatérie alebo zásuvky zapaľovača cigariet na striedavý prúd (AC) 230 V, čo je rovnaké menovité napätie, aké sa nachádza v každej domácej zásuvke v Európe. Toto zariadenie je ideálnou voľbou pre jednotlivcov, ktorí sa chystajú na cestu autom, karavanom alebo nákladným vozidlom. Poskytuje voľnosť pri používaní rôznych domácich elektrických spotrebičov, ktoré na svoju prevádzku vyžadujú zásuvku.

Dizajn a pohodlie

Invertor Green Cell má jednoduchý a pohodlný dizajn, ktorý umožňuje jednoduché používanie. Na prednej strane zariadenia sa nachádza štandardná sieťová zásuvka, ktorá je kompatibilná so zástrčkami používanými v celej Európe, a port USB na nabíjanie zariadení, ktoré majú pripojenie USB, ako sú smartfóny, čítačky elektronických kníh a mnohé ďalšie. Okrem toho má zariadenie na zadnej strane ventilátor, ktorý pomáha pri chladení zariadenia. Zariadenie je uzavreté v malom a robustnom kryte vyrobenom z kvalitného hliníka, vďaka ktorému je odolné voči mechanickému poškodeniu a nárazom počas cestovania. Zariadenie je tiež výnimočne ľahké vďaka materiálom použitým pri jeho konštrukcii.

Napätie a napájanie

Prvým krokom pri výbere vhodného meniča je určenie napätia zariadenia, s ktorým bude menič pracovať. Dve bežné hodnoty napätia sú 12 V, ktoré sa nachádzajú v osobných automobiloch, karavanoch a nákladných vozidlách, a 24 V, ktoré sa používajú najmä v nákladných vozidlách. Okrem toho je rovnako dôležitý aj výkon zariadenia, pretože určuje počet a typ pripojených spotrebičov. Pri výbere vhodného meniča je potrebné skontrolovať príkon, ktorý odoberá zariadenie(-a) a ktorý by nemal prekročiť 85 % menovitého výkonu meniča. Napríklad zariadenie, ako je notebook, ktorý odoberá 100 W, a ohrievač, ktorý odoberá 300 W, môžu byť pripojené k meniču s menovitým výkonom 500 W alebo viac.

Inteligentný systém chladenia

Zariadenie je vybavené inteligentným ventilátorom, ktorý pomáha udržiavať správnu teplotu zariadenia tým, že sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí limit. Vysokokvalitné materiály a dokonalé prispôsobenie zabezpečujú tichý a účinný chod ventilátora.

Bezpečnostné funkcie

Zariadenie Green Cell Inwerter je vybavené rôznymi základnými bezpečnostnými funkciami na ochranu používateľa a pripojených zariadení. Zariadenie je certifikované podľa noriem CE a RoHS, čo zaručuje bezpečnostné záruky. Zariadenie má vymeniteľnú poistku, ktorá poskytuje základnú ochranu zariadenia aj pripojených zariadení. Zariadenie sa dodáva s náhradnými poistkami, ktoré zaručujú úplnú bezpečnosť a najlepší výkon zariadenia.

Čistá sínusová vlna

Výber meniča s čistou alebo plnou sínusovou vlnou je najbezpečnejším riešením, pretože poskytuje rovnaký prúd, aký sa nachádza v zásuvkách v Európe. Menič s čistou sínusovkou umožňuje používať všetky spotrebiče vrátane tých najcitlivejších bez obáv o ich prevádzku.

Čo je súčasťou balenia

  • Invertor
  • Káble batérie
  • Náhradné poistky
  • Návod na použitie
Výrobca Green Cell
Model INV11
Účinnosť 85%
Farba Čierna
Indikátor LED diódy
Rozmery s montážnou konzolou 349 x 209 x 95 mm
Vstupné napätie 12 V DC
Výstupné napätie 230 V AC
Tvar výstupného napätia Čistá sínusoida
Výstupná frekvencia 50 Hz
Využiteľný výkon (nepretržitý) 2000 W
Okamžitý výkon (impulzný) 4000 W
Menovitá hodnota poistky 30 A
Počet poistiek 6
Spotreba energie bez zaťaženia 1,8 A
Hmotnosť 4712 g

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Menič napätia Green Cell Inwerter 12V / 230V 2000W/4000W (čistá sínusoida) Menič napätia Green Cell Inwerter 12V / 230V 2000W/4000W (čistá sínusoida)
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required