-23%
, ,

Yeelight Arwen 450C stropné svetlo

Dostupnosť:

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

Záruka: 24 mesiacov

Stropné svietidlo Yeelight Arwen C Series je vynikajúcim doplnkom do vášho domova. Jeho teplota osvetlenia sa pohybuje od 2700 K do 6500 K a môžete ho ovládať pomocou aplikácie alebo hlasom. Svetlo ponúka množstvo nastavení a je odolné voči prachu a hmyzu. Priemer je 495 mm a svietivosť dosahuje 4500 lm. Môžete ho ovládať cez aplikáciu Mi Home alebo Yeelight.

99.90 129.00

Skladom u nás, doručenie 1-3 dni

Yeelight Maldo

Yeelight Arwen 450C stropné svetlo

Stropné svietidlo Yeelight Arwen C Series je skvelým doplnkom pre vašu domácnosť. Jeho schopnosť meniť farbu svetla vám umožní vytvoriť jedinečnú atmosféru pre rôzne príležitosti. Toto svietidlo je vybavené dodatočným LED osvetlením, ktoré je nasmerované na strop a vytvára farebné svetlo, ktoré prispieva k charakteru vášho interiéru.

Jeho diaľkové ovládanie je veľmi jednoduché a pohodlné. Taktiež je pevne vyrobené a chráni ho pred hmyzom. Arwen C je k dispozícii vo veľkostiach 495 mm a 598 mm a je ideálne pre izby s rozlohou 10 – 20 m2 alebo 20 – 30 m2.

Yeelight Arwen Ceiling Light 450C 1 1 Technológie, ktoré Vám rozumejú

Vytvorte vhodnú atmosféru pomocou svietdila série Arwen C. S touto lampou môžete vytvoriť jedinečnú atmosféru v rôznych situáciách. Máte možnosť vybrať zo 16 miliónov svetelných farieb a nastaviť farebnú teplotu od 2700K do 6500K. Môžete tiež prispôsobiť jas podľa vašich preferencií.

Či už ide o rodinnú oslavu, sviatočnú večeru, romantickú večeru, pokojný čas s obľúbenou knihou alebo večierok s priateľmi, s Yeelight môžete vytvoriť fantastickú atmosféru pre rôzne príležitosti a ešte viac!

Máte neobmedzené možnosti kontroly tejto lampy. Môžete ju ovládať prostredníctvom aplikácie Yeelight, ktorá vám umožňuje diaľkovo zapínať a vypínať svetlo, nastavovať rôzne parametre a vytvárať scény a plány. Ak preferujete ovládanie hlasovými príkazmi, Arwen C je kompatibilná s Google Assistant, Amazon Alexa a Samsung SmartThings. A to nie je všetko! Môžete tiež pohodlne ovládať lampu pomocou špeciálneho diaľkového ovládania Yeelight a bezdrôtového spínača Smart Dimmer.

yeelight arwen c Technológie, ktoré Vám rozumejú

Lampa je ideálna pre spálne alebo detské izby. Má špeciálny režim mesačného svitu, ktorý poskytuje jemné svetlo s ultranízkym jasom. Tento režim je vhodný pre tých, ktorí preferujú mierne osvetlenie pri spaní. Príjemné mesačné svetlo vám pomôže upokojiť sa a získať kvalitný spánok.

Okrem toho, svietidlo Arwen C generuje svetlo priaznivé pre oči a má vysoký index podania farieb Ra 90. To znamená, že jej svetlé farby vyzerajú takmer rovnako ako na prirodzenom slnečnom svetle.

yeelight arwen c cover Technológie, ktoré Vám rozumejú

Navrhnuté svietidlo je charakteristické svojím jednoduchým, elegantným a zároveň praktickým dizajnom. Jeho okrúhly tvar a biela farba sa skvele hodí do akejkoľvek inštalácie. Vďaka premyslenému dizajnu sa dovnútra svietidla nedostáva nečistota, ako napríklad prach alebo hmyz, čo zaručuje jednoduchú údržbu. Inštalácia žiarovky je tiež bezproblémová, vďaka rýchlo vymeniteľným držiakom ju môžete jednoducho a stabilne pripevniť na želané miesto.

Obsah balenia

Balenie obsahuje:

1x Yeelight Arwen stropné svetlo
1x Diaľkový ovládač
2x Samorezka
2x Metrická skrutka
2x Hmoždinka

Poradňa

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovieme čo najrýchlejšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Privacy Policy a Terms of Service spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Pridaj recenziu
Yeelight Arwen 450C stropné svetlo Yeelight Arwen 450C stropné svetlo
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Meno
* Name is required