maldo cover Technológie, ktoré Vám rozumejú

Spúšťame Maldo.sk: Spojenie Xiaomi Planet, China Planet a Mistores prináša jedinečný e-shop Zanechajte komentár

Po dlhých mesiacoch denno-dennej práce nastal pre nás čarovný okamih. Oficiálne spúšťame náš nový e-shop Maldo.sk, ktorý vznikol spojením síl majiteľov webov Xiaomi Planet, China Planet a Mistores.

Dohodli sme sa na strategickej spolupráci a spoločnými silami chceme na trh priniesť ešte lepší nákupný zážitok.

Maldo.sk: E-shop ako žiadny iný

Napriek tomu, že na slovenskom trhu aktuálne pôsobí približne 20 000 e-shopov, s Maldo.sk chceme priniesť jedinečný nákupný zážitok. Za značkou a e-shopom Maldo stojí dvojica technologických nadšencov s bohatými skúsenosťami v oblasti e-commerce: Tomáš a Kristián.

MaldoLogo Technológie, ktoré Vám rozumejú

Tomáš je majiteľom e-shopu Mistores.sk, ktorý na slovenskom trhu pôsobí od roku 2017 a venuje sa predaju zariadení primárne od značky Xiaomi a ich ekosystému. V oblasti technológií a e-commerce má bohaté skúsenosti, čo sa odzrkadlilo aj na náraste obratu z 26 tisíc € na 1 milión € len za 2 roky.

maldo chinaplanet xiaomiplanet guys Technológie, ktoré Vám rozumejú
Sprava: Kristián, Tomáš, Frederik

Kristián spolu s bratom Frederikom už štvrtým rokom prevádzkuje populárne blogy XiaomiPlanet.sk a ChinaPlanet.sk, ktoré sú zasa zamerané na kvalitný obsah z oblasti čínskych technológií a ich biznis model tvorí primárne affiliate marketing. V roku 2021 oba weby dokopy sprostredkovali svojím obchodným partnerom obrat vo výške 3 milióny eur.

Viac ako 10 000 produktov

E-shop Maldo.sk už nebude úzko zameraný na jeden segment a ani na jednu značku. V našej ponuke aktuálne nájdete viac ako 10 000 produktov od nielen čínskych značiek. Aj keď našou hlavnou kategóriou je stále elektronika, postupom času plánujeme sortiment rozširovať aj mimo elektroniku.

Chceme však začať s tým, čomu najviac rozumieme a čo nás najviac baví, aby sme vám vedeli poskytnúť čo najlepší nákupný zážitok. Na našom webe aktuálne nájdete značky ako Jimmy, Viomi, Dreame, Roidmi, Kugoo, Roborock, Nextool, Avatto, Baseus a mnoho ďalších. Kompletný zoznam značiek sme vytvorili na tejto podstránke

Strom kategórií vám zasa poskytne prehľad o tom, ako široko zameraný je náš e-shop Maldo.sk.

Produkty z oficiálnych distribúcií s 2-ročnou zárukou

Naším cieľom je predávať produkty oficiálne určené pre naše trhy. Spolupracujeme s desiatkami oficiálnych distribútorov a na všetok tovar poskytujeme plnohodnotnú 2-ročnú záruku, ako aj možnosť vrátenia do 14 dní. 

Pre dodanie tovaru používame najznámejšie a najspoľahlivejšie kuriérske spoločnosti a tovar dostupný skladom vieme dodať expresne, už od jedného pracovného dňa.

Kamenná prevádzka aj vlastné servisné stredisko

Pre ešte lepší nákupný, resp. popredajný zážitok, sme sa rozhodli otvoriť kamennú prevádzku. Nájdete nás na adrese Trieda SNP 88 (prízemie), 040 11 Košice od 9:00 do 17:00 v pondelok až piatok.

maldo kamenna prevadzka Technológie, ktoré Vám rozumejú

Okrem toho prevádzkujeme vlastné servisné stredisko, ktoré je aktuálne zamerané na servis kolobežiek a robotických vysávačov.

Takisto vieme dodať rôzne náhradné diely aj pre smartfóny či inú elektroniku. Navštívte náš web servis.maldo.sk a dozviete sa viac informácií. 

Veríme, že vás naším sortimentom, cenami a službami dokážeme zaujať a s nákupom u nás budete spokojní. Prajeme príjemný nákupný zážitok!

5 1 vote
Hodnotenie článku
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre