maldo uvadzacie ceny Technológie, ktoré Vám rozumejú

Využi špeciálne uvádzacie ceny na Maldo.sk: Roborock vysávače, Kugoo kolobežky aj Eleglide bicykle Zanechajte komentár

So spustením nášho úplne nového internetového obchodu Maldo.sk prinášame špeciálne uvádzacie ceny na vybrané produkty známych značiek. Všetky produkty, ktoré u nás nájdete, pochádzajú z oficiálnej distribúcie alebo priamo od výrobcu. Garantujeme 2-ročnú záruku a máme aj vlastný Maldo servis.

Uvádzacie ceny na TOP produkty

Maldo.sk prináša najlepšie ceny na slovenskom trhu. Do akcie sme vybrali nasledovné produkty:

Máme viac ako 10 000 produktov

E-shop Maldo.sk nie je úzko zameraný len na jeden segment a ani na jednu značku. V našej ponuke aktuálne nájdete viac ako 10 000 produktov od nielen čínskych značiek. Aj keď našou hlavnou kategóriou je stále elektronika, postupom času plánujeme sortiment rozširovať aj mimo elektroniku.

Chceme však začať s tým, čomu najviac rozumieme a čo nás najviac baví, aby sme vám vedeli poskytnúť čo najlepší nákupný zážitok. Na našom webe aktuálne nájdete značky ako Jimmy, Viomi, Dreame, Roidmi, Kugoo, Roborock, Nextool, Avatto, Baseus a mnoho ďalších. Kompletný zoznam značiek sme vytvorili na tejto podstránke.

Strom kategórií vám zasa poskytne prehľad o tom, ako široko zameraný je náš e-shop Maldo.sk.

Produkty z oficiálnych distribúcií s 2-ročnou zárukou

Naším cieľom je predávať produkty oficiálne určené pre naše trhy. Spolupracujeme s desiatkami oficiálnych distribútorov a na všetok tovar poskytujeme plnohodnotnú 2-ročnú záruku, ako aj možnosť vrátenia do 14 dní.

Pre dodanie tovaru používame najznámejšie a najspoľahlivejšie kuriérske spoločnosti a tovar dostupný skladom vieme dodať expresne, už od jedného pracovného dňa.

Sleduj Maldo.sk aj na Facebooku, aby ti neušla žiadna novinka či akcia.

5 1 vote
Hodnotenie článku
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre