Oprava elektrických kolobežiek Košice

Servis a opravu elektrických kolobežiek vykonávame v Košiciach. Ponúkame férové ceny a profesionálnu opravu. Zameriavame sa najpoužívanejšie značky a výrobcov elektrických kolobežiek ako sú Xiaomi, Ninebot, Sencor, Kugoo, Kirin, CityBoss, Cecotec, Voltaik, Mankeel a ďalšie. Okrem iného máme aj 3D tlač, takže nedostupné komponenty vieme na mieru navrhnúť a vytlačiť.
Množstvo iných kolobežiek má podobné alebo rovnaké komponenty, neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, ak ste Vašu kolobežku nenašli. Z výkonnejších kolobežiek, ktoré aj testujeme a recenzujeme a s ktorými sme sa už aj v servise stretli sú napríklad Kaabo, Nami, Vsett, Techlife, Laotie, Angwatt a mnohé ďalšie.
cropped MaldoLogo Technológie, ktoré Vám rozumejú

S produktami značiek Xiaomi, Roborock, Roidmi, Ninebot, Dreame, Viomi a ďalších, máme bohaté skúsenosti už dlhé roky. Ako jeden z prvých e-shopov na Slovensku sme spustili servis týchto značiek už v roku 2017. Ponúkame aj servis pre B2B partnerov.

fajfka Technológie, ktoré Vám rozumejú

Rýchle opravy

Väčšinu opráv dokážeme vyriešiť v priebehu 1-2 dní. V prípade náročnejších opráv alebo nutnosti doobjednania či vyrobenia špeciálneho dielu Vám dáme vopred vedieť časový interval.

fajfka Technológie, ktoré Vám rozumejú

Diagnostika zadarmo

V prípade vykonanej opravy alebo servisného úkonu máte diagnostiku zadarmo, teda platíte len za opravu resp. náhradný diel.

fajfka Technológie, ktoré Vám rozumejú

Podpora 24/7

V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať na náš e-mail, odpovedáme najneskôr do 24 hodín, väčšinou však takmer okamžite.

XiaomiScooterServis Technológie, ktoré Vám rozumejú

Elektrické kolobežky

Zoznam najčastejších úkonov. Pred vykonaním opravy Vám dáme vopred vedieť cenovú ponuku. Cenu diagnostiky v prípade vykonaného servisu máte zadarmo.

 • Slabé brzdenie od 10€

  + cena dielu (od 5€)

 • Diagnostika kolobežky od 15€

  Zistenie chyby a navrhnutie riešenia

 • Výmena pneu od 15€

  + cena dielu (od 15€)

 • Výmena duše od 15€

  + cena duše (od 5€)

 • Výmena bezdušovej pneu od 20€

  + cena pneu (od 15€)

 • Oprava batérie od 30€
 • Repas batérie od 115€

Potrebujete repas alebo novú batériu na mieru?

Zameriavame sa aj na kvalitný repas a výrobu batérii na mieru. Dostupné batérie na internete sú v drvivej väčšine z nekvalitných, vyradených článkov, ktoré neprešli testom kvality alebo sú už po repase. Často sa môžete stretnúť aj s klamlivým označením kapacity batérie. Jednoducho pre bežného používateľa nič podozrivé, preto odporúčame pred kúpou batérie konzultáciu, ktorá je u nás zadarmo. Od nás máte garanciu kvality a pôvodu batérie a jej komponentov od svetoznámych značiek, s vyššou kapacitou a ešte aj lacnejšie.

Nákupný košík

close