Výroba a repas batérii

Zameriavame sa aj na kvalitný repas a výrobu batérii na mieru. Dostupné batérie na internete sú v drvivej väčšine z nekvalitných, vyradených článkov, ktoré neprešli testom kvality alebo sú už po repase. Často sa môžete stretnúť aj s klamlivým označením kapacity batérie. Jednoducho, pre bežného používateľa nič podozrivé, preto odporúčame pred kúpou batérie konzultáciu, ktorá je u nás zadarmo. Od nás máte garanciu kvality a pôvodu batérie a jej komponentov od svetoznámych značiek, s vyššou kapacitou a ešte aj lacnejšie.

repas baterie maldo

Repas alebo nová batéria?

Ak je elektronika batérie v poriadku a batéria stratila svoju kapacitu, čo je jej prirodzená vlastnosť, odporúčame Vám repas batérie. Pri takomto repase meníme všetky články, ktoré zabezpečujú kapacitu. Ušetríte na ostatných komponentoch, šetríte prírodu a máte istotu použitia kvalitných, značkových článkov, ktoré maju väčšinou aj vyššiu kapacitu a podstatne dlhšiu životnosť ako pôvodné alebo dostupné online.

Diagnostika batérie

repas a výroba batérii maldo
Nie všetky problémy s batériou si vyžadujú jej repasovanie. Často je možné rýchlo opraviť menšie poruchy a obnoviť tak plnú funkčnosť batérie. Niekedy sa stane, že je prerušená sekcia, kontakt medzi jednotlivými článkami, čo môže spôsobiť úplnú alebo aj čiastočnú nefunkčnosť v podobne zníženej kapacity, teda kratšieho dojazdu alebo výdrže. Po diagnostike batérie Vám navrhneme optimálne riešenie.
repas a výroba batérii maldo
maldo výroba batérie

Výroba batérie na mieru

Okrem repasu či obnovy batérie vieme vyrobiť aj Li-ion batérie na mieru. Disponujeme profesionálnou zváracou aj meracou technikou, ktorú obsluhujú kvalifikovaní odborníci. Okrem interných batérii, či už v elektrických kolobežkách, robotických vysávačoch alebo aku vŕtačkách, vieme vyrobiť aj externé batérie pre predĺženie dojazdu či už Vášho elektrického bicykla alebo elektrickej kolobežky.
maldo batéria na mieru

Cenník

 • Repas batérie (robot. vysávač) od 45€

  5.200 - 7000 mAh, 14.4V, Roborock, Xiaomi, Dreame, Viomi a ďalšie

 • Repas batérie (kolobežky) od 115€

  8.5 - 15.6 Ah, 36V - Xiaomi, Sencor, Mankeel a ďalšie

 • Repas batérie (väčšie kolobežky) od 245€

  12.8 - 20 Ah, 48V - Kugoo M4, M4 Pro, e-bike a iné

 • Väčšie, iné alebo na mieru

  Po konzultácii.

maldo batéria na mieru

Nákupný košík

close