Vrátenie tovaru

Zjednodušený postup

1. Vyplníte formulár nižšie.

2. Po vyplnení formuláru Vám obratom prídu pokyny pre vrátenie tovaru.

3. Odošlete k nám tovar na vrátenie.

Dôležité informácie ešte pred vyplnením formulára:
  • Je potrebné dodať celý obsah tovaru vrátane darčeku (ak bol súčasťou objednávky), najlepšie aj s pôvodným balením (nie je podmienkou), pre prípad výmeny tovaru či vrátenia peňazí, aby nebolo potrebné opätovne odosielať chýbajúce časti tovaru.
  • V prípade vrátenia peňazí odosielame peniaze len prevodom na účet, preto je potrebné vyplniť aj IBAN. Tovar zaslaný k nám na dobierku nepreberáme.
  • Pred odoslaním sa uistite, že zariadenie je odpárované z aplikácie (ak zariadenie takúto možnosť ponúka), neobsahuje žiadne heslo a podobne. V opačnom prípade bude tovar vrátený naspäť.

Vrátenie tovaru bez udania dôvodu je možné do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru pre fyzické osoby, nie podnikateľov na IČO.

Odstúpenie od zmluvy nie je možné pri tovaroch ako kefky, štuplové slúchadlá, rozbalené náhradné hlavice na kefky, holiace strojčeky a podobne, ktoré spadajú pod výnimku „Predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní  porušený“

Peniaze vraciame čo najrýchlejšie, najneskôr však do 14 kalendárnych dní.

Kompletné znenie v obchodných podmienkach.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy

Vrátenie

Nákupný košík

close