Vrátenie tovaru

Zjednodušený postup

1. Vyplníte formulár nižšie.

2. Po vyplnení formuláru Vám obratom prídu pokyny pre vrátenie tovaru.

3. Odošlete k nám tovar na vrátenie.

Nie je potrebné tlačiť formulár, objednávku ani faktúru. Stačí viditeľne označiť zásielku číslom Vašej objednávky (nájdete aj v e-maily) alebo číslom faktúry. Ak ste vyplnili formulár, všetky tieto dokumenty si už v systéme dohľadáme. Priložiť ich samozrejme môžete.

Dôležité informácie ešte pred vyplnením formulára:
  • Je potrebné dodať celý obsah tovaru vrátane darčeku (ak bol súčasťou objednávky), najlepšie aj s pôvodným balením (nie je podmienkou), pre prípad výmeny tovaru či vrátenia peňazí, aby nebolo potrebné opätovne odosielať chýbajúce časti tovaru.
  • V prípade vrátenia peňazí odosielame peniaze len prevodom na účet, preto je potrebné vyplniť aj IBAN. Tovar zaslaný k nám na dobierku nepreberáme.
  • Pred odoslaním sa uistite, že zariadenie je odpárované z aplikácie (ak zariadenie takúto možnosť ponúka), neobsahuje žiadne heslo a podobne. V opačnom prípade bude tovar vrátený naspäť.

Vrátenie tovaru bez udania dôvodu je možné do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru pre fyzické osoby, nie podnikateľov na IČO v rámci predmetu činnosti svojho podnikania.

Odstúpenie od zmluvy nie je možné pri tovaroch ako kefky, štuplové slúchadlá, rozbalené náhradné hlavice na kefky, holiace strojčeky a podobne, ktoré spadajú pod výnimku „Predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní  porušený“

Peniaze vraciame čo najrýchlejšie, najneskôr však do 14 kalendárnych dní

Kompletné znenie v obchodných podmienkach.

Formulár

Kupujúci

(vyberte jednu z možností)

Predmet zmluvy bol zakúpený prostredníctvom internetovej stránky: maldo.sk

Ak tovar nie je súčasťou zásielky, beriem na vedomie skutočnosť, že predávajúci nie je povinný vrátiť peniaze do 14 dní odo dňa doručenia odstúpenia od zmluvy, do momentu pokiaľ mu nie je dodaný tovar, alebo nepreukážem zaslanie tohto tovaru.

Najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia som povinný/povinná zaslať tovar predávajúcemu.

* označené polia sú povinné